Uśmiech płynący z muzyki

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 93 people
2,617 zł (18.69%)
Goal
Roczna rehabilitacja

Magda Muszyńska

Poznań, wielkopolskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Started: 11 September 2013
Ends: 31 July 2014

Pragniemy podziękować portalowi SIEPOMAGA  za zbiórkę i dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego dla mojej córki Magdaleny. Dzięki wpłatom darczyńców, ludzi dobrej woli udało się zebrać kwotę pieniędzy, która pomogła mojej córce na wyjazd rehabilitacyjny do Świnoujścia.

Magda jest dzieckiem z mózgowym porażeniem dziecięcym sprzężonym z
małogłowiem i upośledzeniem w stopniu głębokim. Jest dziewczynką leżącą w związku z tym jest narażona na powstanie odleżyn. Ograniczeń ruchomości w stawach, a także niewydolności ze strony układu krążenia i oddechowego. Magda dzięki ćwiczeniom, masażom naprzemiennie kończyn dolnych i kończyn górnych oraz całego tułowia. Nauczyła się nawiązywać kontakt wzrokowo-emocjonalny z osobami, które z nią pracują. Głośno się uśmiecha, gdy mówi się do niej wesołym tonem, potrafi odwzajemnić uśmiech. Śledzi wzrokiem to, co dzieje się dookoła, spogląda w lustro, spogląda na przedmioty umiejscowione w zasięgu ręki i próbuje je chwycić.

Magda Muszyńska

Dzięki takim wyjazdom stan zdrowia córki się poprawia. Za każdy jej dodatkowy uśmiech zrobię wszystko żeby mogła znowu wyjechać. Pragnę podziękować jeszcze raz wszystkim ludziom z gorącym sercem za wpłaty,
bo gdyby nie one, to Madzia pozostałaby w domu.

Joanna - mama Magdy

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 93 people
2,617 zł (18.69%)