Konferencja Chrześcijańska MajRejs

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 12 people
731.20 zł (6.09%)

Gdynia, pomorskie

Started: 26 February 2013
Ends: 03 May 2013

Fundacja Chrześcijańska „Liczy się każdy z nas” po raz drugi objęła patronat nad konferencją „Majrejs”, organizowaną przez Kościół Chrześcijan Baptystów w Gdyni. W tym roku jako współorganizator chcielibyśmy zebrać fundusze, które umożliwią obniżenie kosztów uczestnictwa w wydarzeniu. Zależy nam na tym, aby każdy miał szansę przyjechać, rozwijać się i wzrastać razem z nami.

Konferencja odbędzie się w czasie tegorocznej majówki w dniach 2–5 maja pod hasłem „Żyj owocowo!”. Przygotowane wykłady i panele dyskusyjne pozwolą uczestnikom poznać wartość budowania relacji wspierających rozwój osobisty i aktywność społeczną.

W tym roku przygotowaliśmy sporo niespodzianek dla naszych gości, którym chcemy zapewnić trochę atrakcji turystyczno–krajoznawczych. Czasem spotykamy osoby, które nigdy nie były nad morzem lub nie miały okazji wyjechać na kolonie. Z tego powodu chcemy wyjść naprzeciw tym potrzebom i zorganizować wizytę w przystani jachtowej, wędrówkę plażową z Gdyni do Sopotu, wykłady na molo w Sopocie, nocne zwiedzanie miasta pod okiem chrześcijańskiego przewodnika, ognisko integracyjne na polanie orłowskiej, a także kino letnie z projekcją filmu ”Optymista”, połączone ze spotkaniem z reżyserem. Cała moc atrakcji zapewni zarówno wzrost duchowy, wypoczynek jak i rozwój poznawczy każdego uczestnika.

Organizowana inicjatywa ma na celu wzmocnienie poczucia akceptacji i przynależności osób pochodzących z mniej zamożnych rodzin oraz przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, które często jest spowodowane niskim statusem materialnym rodziny. Przygotowaliśmy miejsce dla 200 osób z całej Polski.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wynajem pomieszczenia, zakup posiłków oraz materiałów szkoleniowych.

Zapraszamy do udziału w organizacji tego wydarzenia i dorzucenia przysłowiowej złotówki w celu rozwijania społeczności chrześcijańskiej w Polsce.

Razem możemy zrobić więcej – dołącz do nas już dziś :)

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 12 people
731.20 zł (6.09%)