Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Umrzeć - nie mogę im tego zrobić!

Marta Juszczak
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 13,913 people
339,495 zł (113.2%)
Goal
leki onkologiczne - herceptyna i pertuzumab, mające uratować życie Marty

Marta Juszczak

Poznań, wielkopolskie

nowotwór złośliwy piersi z przerzutami do wątroby i otrzewnej

Started: 28 March 2017
Ends: 03 April 2017

Z głębi serca dziękuję bardzo wszystkim Darczyńcom za wpłacone pieniądze na moje leczenie i wszelkie słowa wsparcia. Kochani, dzięki Waszym Wielkim Sercom udało się w ciągu zaledwie trzech dni uzbierać niebagatelną kwotę 300 tysięcy złotych!   

Za uzbierane środki przez dwa lata opłacaliśmy zakup nierefundowanych przez NFZ chemioterapeutyków. Niestety, mimo intensywnego leczenia rak nie daje o sobie zapomnieć i czyni coraz większe szkody w moim organizmie.


Dzisiaj walczę z bardzo licznymi przerzutami w całej głowie i obrzękiem mózgu, zagrażającym mojemu życiu... Codziennie zmagam się z silnymi i trudnymi do opanowania bólami głowy, zaburzeniami widzenia oraz równowagi. Z powodu ogromnych ilości sterydów, które muszę przyjmować, moja waga wzrosła o prawie 20 kilogramów, a to powoduje uciążliwe bóle kości i poważne trudności w poruszaniu, a także kłopoty ze snem.


Już raz otrzymałam od Was, Kochani Darczyńcy, ogromną pomoc i wsparcie, dzięki czemu nadal mogę cieszyć się życiem i moją rodziną. Błagam, jeśli możecie, wspomóżcie mnie i tym razem! Zbiórka już wkrótce.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 13,913 people
339,495 zł (113.2%)