Komputer dla Mateusza (Dominika)

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 22 people
548 zł (18.26%)

Łódź, łódzkie

Started: 05 July 2011
Ends: 31 March 2012

Co prawda, zbieraliśmy środki na zakup komputera dla Mateusza, jednak ostatecznie zakupiliśmy komputer dla Dominika. Decyzję o tym podjęliśmy z powodu nawrotu choroby u drugiego chłopca, któremu według ocen lekarzy pozostało jedynie uśmierzanie bólu i oczekiwania na nieuniknione.

10-letni Dominik z miejscowości Nowy Widzim w woj. wielkopolskim od 5 lat walczy z neuroblastomą. Jego życie praktycznie cały czas wisi na włosku. Przeżył i zwalczył kilka nawrotów choroby, z których każdy ogromnie wyniszczał jego młody organizm.
 
W marcu, dość nieoczekiwanie, zadzwoniła do nas jego mama i płacząc powiedziała, że u Dominika stwierdzono liczne przerzuty. Lekarze nie chcą już leczyć chłopca, nie wyznaczyli kolejnej wizyty, nie będzie kolejnej chemii ani naświetlań, bo to po prostu już nic nie da. Dali jedynie skierowanie do hospicjum i recepty na morfinę...
 
W tej sytuacji postanowiliśmy w trybie pilnym przesunąć fantazję Mateusza i zrealizować ostatnią prośbę Dominka. Dominik, podobnie jak Mateusza pragnął mieć komputer z kilkoma grami.
 
W odwiedzinach u Dominika towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady. Chłopiec bardzo się ucieszył z odwiedzin i z upragnionych  prezentów. W jego pokoju czekało już miejsce na wymarzony sprzęt. Z uwagą i uśmiechem oglądał zawartość wszystkich pudełek. Byliśmy szczęśliwi, że możemy wnieść w jego życie odrobinę radości.
 
Za spełnienie marzeń Dominika dziękujemy osobom, które wsparły marzenie na portalu Siepomaga.pl. Dziękujemy Wam wszystkim z całego serca i
przepraszamy, że nie uzgodniliśmy wcześniej tej zmiany z Wami, ale musieliśmy spełnić to ostatnie marzenie chłopca. Mamy nadzieje, że to rozumiecie.
 
Mateusz - ma się dobrze, dostał od nas wcześniej telewizor i dvd, a realizację jego fantazji przesunęliśmy na
późniejszy termin.
 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 22 people
548 zł (18.26%)