W drodze po marzenia, bo największym jest chodzić!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 763 people
10,040.10 zł (26.35%)
Goal
Rehabilitacja po selektywnej rizotomii grzbietowej w USA

Mateusz Kolenda

Nowa Ruda, dolnośląskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Started: 08 April 2015
Ends: 15 August 2017

Z całego serca dziękujemy za zorganizowanie zbiórki na leczenie dla Mateusza – pisze do nas mama chłopca. Jest już po operacji rizotomii u doktora Parka w USA, Odbyła się w sierpniu i wniosła wiele dobrego! Mateusz doczekał się szansy na lepsze życie. Tak jak powiedział doktor - bez niej czekał go tylko wózek :( I życie z bólem, deformacjami… Przy okazji okazało się też, że na chodzenie Mateusza wpływ mają też jego kłopoty ze wzrokiem - chłopiec widzi podwójnie, dlatego też rozpoczęto leczenie oczu.

Oto Mateusz z lekarzem, który odmienił jego życie:

Teraz już tylko od Mateusza zależy, co wywalczy. Syn jest codziennie rehabilitowany i walczy o spełnienie swoich marzeń – sprawność! Nakłady finansowe na jego leczenie są ogromne, ale w tym nieszczęściu jakim jest choroba dziecka mamy ogromne szczęście do wspaniałych Ludzi. Nie pozostaliśmy sami i mamy nadzieję, że ten trud nie pójdzie na marne. Mateusz to już nastolatek i to ostatni moment na to, by te jego marzenia się spełniły... DZIĘKUJEMY!!! 

Środki zebrane na Siepomaga zostały na rehabilitację po operacji. Mateusz brał udzial w turnusach rehabilitacyjnych. Przed nim jeszcze daleka droga, ale już teraz udało mu się osiągnać wspaniałe efekty! <3 Dziękujemy wszystkim, dzięki którym było to możliwe.

A tak Mateusz już pięknie się porusza:

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 763 people
10,040.10 zł (26.35%)