#MichalWalcz We help Michał come back to his life from before the accident

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,013 people
242,485 zł (100%)
Goal
COLLECTION FOR PURPOSE: INTENSIVE, ONE-YEAR REHABILITATION

Michał Wojtysiak, 31 years

Poznań, wielkopolskie

Condition after the bicycle accident

Started: 04 June 2018
Ends: 05 July 2018

#MichalWalcz

Michał Wojtysiak

Michał walczy i to jak! Po czterech miesiącach rehabilitacji Michał jest znacznie silniejszy fizycznie: samodzielnie siedzi, chodzi w asyście terapeutów, stawia pierwsze kroki na schodach, ćwiczy koordynację i pracuje nad wzmocnieniem lewej ręki. Każdy dzień to również trudna nauka jedzenia oraz mówienia, jednak i na tym polu Michał ma już niemałe sukcesy. 

Całe dnie są wypełnione zajęciami - mamy w zwyczaju nazywać je treningami. Najważniejsze jest to, że Michał jest chętny do pracy, nigdy nie narzeka i stale chciałby więcej ćwiczyć, a kolejne sukcesy dodają mu energii.

Michał Wojtysiak


W weekendy znajdujemy czas, aby pojechać na wycieczkę do centrum miasta lub okolicznych parków i odpocząć po całym tygodniu ciężkich terapii.


Misiek - bo tak go w ośrodku wszyscy nazywają - jest pogodny i cierpliwy, choć czasem nad kolejnymi postępami trzeba pracować dłuższy czas. Duch sportowca jednak go nie opuszcza. Malujemy sobie wszyscy w głowie pozytywne obrazy, które dodają nam otuchy i wyznaczają cel - wrócić do formy. Cały czas spore grono osób pyta o Michała i jego postępy, śle pozdrowienia oraz pozytywną energię, za co bardzo dziękujemy, bo stale widzimy efekty tego wsparcia. 

Rodzina

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,013 people
242,485 zł (100%)