#MichalWalcz We help Michał come back to his life from before the accident

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6 013 people
242 485 zł (100%)
Goal
COLLECTION FOR PURPOSE: INTENSIVE, ONE-YEAR REHABILITATION

Michał Wojtysiak, 30 years

Poznań, wielkopolskie

Condition after the bicycle accident

Started: 04 June 2018
Ends: 05 July 2018

#MichalWalcz

Michał Wojtysiak

Michał walczy i to jak! Po czterech miesiącach rehabilitacji Michał jest znacznie silniejszy fizycznie: samodzielnie siedzi, chodzi w asyście terapeutów, stawia pierwsze kroki na schodach, ćwiczy koordynację i pracuje nad wzmocnieniem lewej ręki. Każdy dzień to również trudna nauka jedzenia oraz mówienia, jednak i na tym polu Michał ma już niemałe sukcesy. 

Całe dnie są wypełnione zajęciami - mamy w zwyczaju nazywać je treningami. Najważniejsze jest to, że Michał jest chętny do pracy, nigdy nie narzeka i stale chciałby więcej ćwiczyć, a kolejne sukcesy dodają mu energii.

Michał Wojtysiak


W weekendy znajdujemy czas, aby pojechać na wycieczkę do centrum miasta lub okolicznych parków i odpocząć po całym tygodniu ciężkich terapii.


Misiek - bo tak go w ośrodku wszyscy nazywają - jest pogodny i cierpliwy, choć czasem nad kolejnymi postępami trzeba pracować dłuższy czas. Duch sportowca jednak go nie opuszcza. Malujemy sobie wszyscy w głowie pozytywne obrazy, które dodają nam otuchy i wyznaczają cel - wrócić do formy. Cały czas spore grono osób pyta o Michała i jego postępy, śle pozdrowienia oraz pozytywną energię, za co bardzo dziękujemy, bo stale widzimy efekty tego wsparcia. 

Rodzina

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6 013 people
242 485 zł (100%)