Naprawmy stópki Agatki

Katarzyna Stolorz
organizator skarbonki
Witajcie, Agatka urodziła się w 2010r. z otwartą przepukliną oponowo-rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem, pęcherzem neurogennym (jest co 3 godziny cewnikowana) i stopami końsko-szpotawymi. Na rodziców spadło to jak grom z jasnego nieba, ponieważ w ciąży nie wykryto żadnych nieprawidłowości. A dobrze wiedzieli, że życie z niepełnosprawnym dzieckiem to radość przeplatana strachem i cierpieniem...ich starszy synek Dawid urodził się z Zespołem Downa..
Niestety, bez operacji Agatka nie ma szans na chodzenie. Jej stópki mimo wcześniejszych zabiegów i gipsowaniu są nadal końsko-szpotawe. Tylko radykalna operacja na kościach i tkankach miękkich pomoże jej stanąć na własnych nóżkach. Termin operacji został wyznaczony na 20 listopada tego roku. Będzie operował dr Napiontek, znany ortopeda i chirurg. 3 tygodnie wcześniej Agatka będzie miała zagipsowane nóżki aż do samej operacji.

Niestety, koszt samej operacji to 11.000 zł. Rodzice są w stanie zrezygnować ze wszystkiego dla siebie, żeby tylko opłacić rehabilitację, potrzebne sprzęty. Dzieci nigdy nie były na żadnym turnusie, może kiedyś się uda...Teraz najważniejsza jest operacja stópek Agatki. Czasu na zebranie pieniędzy zostało naprawdę mało, dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie.

Ośmielam się Was prosić o jej wsparcie i sam wrzucam pierwszy grosz. Wsparcie chorych dzieci będzie dla mnie najlepszym prezentem. Pozdrowienia
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Katarzyna Stolorz
Agata Jarzembińska
Naprawmy stópki Agatki
0%
0 zł Supported by 0 people CEL: 1,000 ZŁ