Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

We save John's life! Treatment of the last chance in October 15!

Jasiek Mieszkiełło
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,856 people
272,651 zł (100.22%)
Goal
IMMUNOTHERAPY AND ONC201 - THE LAST CHANCE TREATMENT

Jasiek Mieszkiełło

Zielona Góra, lubuskie

guz pnia mózgu

Started: 11 October 2018
Ends: 25 October 2018

Zbiórka obejmuje leczenie alternatywne

W naszym życiu, w życiu Jasia dzieje się bardzo dużo. Najważniejsze jednak, że dzięki Waszej pomocy ta walka może nadal trwać! 

Jan Mieszkiełło

Jesteśmy po Immunoterapii, Jasiek cały czas przyjmuje lek ONC201, rozpoczął też terapię Sirolimusem. To pierwszy polski pacjent z tą diagnozą na podstawie rekomendacji ze szwajcarskiej kliniki, który pod kontrolą lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka zaczyna nową terapię. Pierwszy na świecie jednocześnie z lekiem ONC201, który także jest w fazie badań klinicznych. Znów jesteśmy pod baczną obserwacją najlepszych specjalistów na świecie.

Co się zadzieje? Na to pytanie nikt nie zna odpowiedzi. Tą odpowiedź da nam rezonans 10 czerwca w Warszawie. Teoretycznie guz powinien mieć odcięty dostęp do pokarmu. Dotychczasowe badania we Francji pokazały, że lek z tej samej rodziny zatrzymał guza. To samo, ale w inny sposób robi ONC201. Czyli atakujemy go z dwóch stron. Plus naświetlania, które będą jeszcze co najmniej miesiąc, a nawet do 6 miesięcy od ich zakończenia, by zabijały chore komórki.

Czujemy się jak przed wyprawą w Himalaje na niezdobyty szczyt. Ale nie mamy wyjścia. Musimy pokonać tego smoka. Nasz rycerz w zbroi z naszych modlitw i dobrych myśli bierze swoją szablę i idzie!

Niestety, skończyły się środki na leczenie, dlatego ponownie prosimy Was o pomoc. ONC201 i Sirolimus nie są refundowane, musimy płacić za nie sami...

Dziękujemy, że pomogliście Jasiowi. Dzięki Wam jego walka o życie może trwać, a my możemy przecierać kolejne szlaki!

Aktualna zbiórka na leczenie Jasia trwa tutaj: KLIK

Loading...

142 zł

Adquesto

50 zł

EURO TRAST

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 6,856 people
272,651 zł (100.22%)