Ocalić Natalkę przed śmiercią - pilnie potrzebna pomoc!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 23 337 people
576 760 zł (100,01%)
Goal
Immunoterpia, aby ratować życie Natalki

Natalia Kopowicz, 9 years

Miączyn Duży, mazowieckie

Nowotwór - Ganglioneuroblastoma IV stopień z przerzutami

Started: 21 November 2017
Ends: 29 January 2018

Kolejny cud na Siepomaga.pl mógł zdarzyć się właśnie dzięki Wam. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać ponad pół miliona złotych, dzięki którym Natalka przeszła immunoterapię.

Dzisiaj (15 lutego 2019) pragniemy ogłosić - JEST REMISJA!

Natalia KopowiczNatalka jest już w domu, od września poszła do szkoły. Wszystkie ostatnie badania wychodzą doskonale! Wyniki krwi takie jak u zdrowego dziecka. Natalka nie bierze już żadnej chemii, w wakacje zeszłego roku zakończyła immunoterapię - ostatni etap walki z ciężkim nowotworem. 

Jak przekazała mama Natalki, Pani Justyna, całą terapię przeciwciałami Natalka zniosła wyjątkowo dobrze. Lekarze byli przygotowani na wszystkie powikłania, ale nasza silna wojowniczka jeszcze raz pokazała, że nowotwór jej nie złamie, że to ona pokona jego! 

I właśnie tak się stało. Są oczywiście drobne problemy, jednak po tak zaciętym, wielomiesięcznym starciu z najgorszym wrogiem Natalka i tak jest w świetnym stanie. Co prawda łapią ją infekcje, przed którymi rodzice dziewczynki starają się ją ochronić ze wszystkich sił - po przeszczepie szpiku Natalka musi na nowo nabrać odporności i przejść wszystkie szczepienia. Jeśli udało się z nowotworem, to już żaden inny przeciwnik nie jest jej straszny!

Włoski odrastają, pojawiają się małe zmartwienia typowe dla dzieci: że za wcześnie do szkoły, że chce więcej zabawy, a mniej snu wieczorem... :) Czyli właśnie tak, jak powinno być! Zero strachu o życie, zero bólu, cierpienia i szpitalnych sal. Ogłaszamy zwycięstwo! ?

Natalia Kopowicz

Dziękujemy w imieniu swoim, Natalki oraz jej bliskich. Niech dobro do Was wraca ze zdwojoną mocą!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 23 337 people
576 760 zł (100,01%)