Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Ciemność zabiera Gosię, zadaje ból. Pilnie potrzebna operacja!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,688 people
31,571 zł (100.75%)
Goal
Operacja oczu w Magdeburgu, która ocali wzrok Gosi

Małgorzata Urbańczyk, 5 years

Kraków, małopolskie

jaskra wtórna

Started: 19 November 2017
Ends: 02 December 2017

Drodzy Pomagacze!

Właśnie (13.01.2018) minął miesiąc od operacji naszej Gosi w Niemczech. Był to dla nas bardzo trudny okres. Targały nami skrajne uczucia ulgi, radości, szczęścia, ale i niepokoju, niepewności i zwykłego strachu. Operacja przebiegła zgodnie z oczekiwaniami lekarzy. Wszystko zostało wykonane według założonego planu. Gosia była naprawde dzielna i znakomicie sobie poradziła.

Niestety w okresie pooperacyjnym sytuacja zaczęła się nieco komplikować. Stan oczek zaczął się pogarszać, a ciśnienie wewnątrzgałkowe znów niebezpiecznie wzrosło mimo operacji. Ciągle trwa proces gojenia i lekarze uspokajają nas, że to może być przejściowe, że taka jest reakcja oka i za jakiś czas się unormuje. Pełni optymizmu pozostajemy pod opieką najlepszych specjalistów czekając na stabilizacje.

Pragniemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za pomoc i piękne słowa wsparcia. Dodaliście nam skrzydeł i uratowaliście oczka naszej córeczki. To dzięki Wam całe przedsięwzięcie było możliwe do zrealizowania, a wdzięczność jaką czujemy ciężko opisać słowami.

Z całego serca Pięknie DZIĘKUJEMY!

Katarzyna i Maciej Urbańczyk

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,688 people
31,571 zł (100.75%)