O małej dziewczynce

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 129 people
4,830.95 zł (100.64%)
Goal
Zbiórka na ośmiomiesięczną rehabilitację

Konarzewo, wielkopolskie

Rozszczep kręgosłupa

Started: 01 March 2013
Ends: 14 April 2013

Ola ciężko pracuje – robi wszystko, by wsparcie Pomagaczy wykorzystać jak najlepiej w codziennej rehabilitacji. Oto, co rodzice piszą o Oli:


„U Oli w porządku, intelektualnie rozwija się wspaniale. Reaguje szybko: nowy bodziec i  efekt działania widzimy automatycznie. Jest bardzo mądra i to daje nam mnóstwo radości. Choć wciąż kontrolujemy nerki, pęcherz, główkę i trzymamy "rękę na pulsie", to raczej sprawy zdrowotne dążą do ustabilizowania. Bywa też tak, że jakieś badania wychodzą źle, ale do tego trzeba podejść spokojnie  i z dystansem. Bo idealnie nigdy nie będzie.

Ola znacznie lepiej siedzi, dużo częściej siada i nadal potrafi przyjąć pozycję "bujając się" na czworakach. Choć to cały czas za mało, to musimy uzbroić się w cierpliwość. Być może niedługo da radę wykonać ruch nóżki. Póki co rusza sobie nieśmiało paluszkami i stópką prawej nogi (choć chyba tego nie czuje). Medycyna daje nowe możliwości osobom z uszkodzonym rdzeniem i choć są to na razie tylko eksperymenty, to jeśli tylko będzie możliwe wyleczenie Oli, to zrobimy dla niej wszystko! Dziękujemy za pomoc!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 129 people
4,830.95 zł (100.64%)