Ataki padaczki u Oliviera trwają coraz dłużej. Nie wiem co je powoduje.

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 137 people
6,278.62 zł (100.02%)
Goal
Badania genetyczne WES

Olivier Adamus , 4 years

Olin , wielkopolskie

Padaczka

Ends: 17 October 2019

Olivier urodził się zdrowym chłopcem. Przed swoimi pierwszymi urodzinami podczas zabawy synek nagle zrobił się siny, nie było z nim kontaktu, miał drgawki. Widok był przerażający. Pojawiła się piana na ustach, a synek wywracał oczami do tyłu. Nie wiedzieliśmy, co się dzieje i co robić. 

Trafiliśmy do szpitala. Po badaniach lekarze postawili diagnozę - padaczka. Świat nam się zawalił. Nie wiedzieliśmy, jaka przyszłość czeka naszego synka. Ataki padaczki u Oliviera trwają coraz dłużej - nawet do godziny. Zdarzają się przeważnie wtedy, gdy synek ma obniżoną odporność, stan podgorączkowy. 

Zaczęliśmy szukać przyczyny napadów. EEG głowy, tomograf - wszystko wychodziło dobrze. W końcu neurolog zlecił podstawowe badania genetyczne, ale i one wyszły dobre, a my nadal nie wiedzieliśmy, co powoduje ataki. Odpowiedź mogą dać rozszerzone badania genetyczne, ale niestety ich koszt przerasta nasze możliwości. Jeśli nie poznamy przyczyny napadów, nie będziemy mogli właściwie leczyć synka. Każda złotówka jest na wagę złota. Prosimy, pomóż!

Rodzice Oliviera

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 137 people
6,278.62 zł (100.02%)