You are reading an archival version of a closed cause
You can donate to the current cause
Current cause progress
18,162 zł (31.04%)
Donate
Show Hide

Pomóż dziewczynce, która wygrała ze śmiercią

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,049 people
37,673 zł (30.26%)
Goal
leczenie komórkami macierzystymi - 4 podania

Oliwia Rzeszowska, 11 years

opole, opolskie

Mózgowe porażenie dziecięce z przewagą prawostronną

Started: 19 October 2016
Ends: 27 March 2018

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

Pragniemy z całego serca podziękować wszystkim, którzy podali nam pomocną dłoń, tym, którzy podtrzymują nas na duchu, wspierają, pocieszają i są z nami cały czas: rodzicom, rodzeństwu, przyjaciołom i tym, którzy bardzo często anonimowo wspierają nas dobrym słowem i pomocą finansową.

Dzięki Waszemu wsparciu Oliwia mogła rozpocząć leczenie komórkami macierzystymi, dającymi nadzieję na dalszy rozwój i uzyskanie samodzielności w przyszłości. Efekty pierwszej kuracji są już widoczne - Oliwia lepiej czuje swoje ciało i bodźce przesyłane przez mózg są lepiej odbierane. Jest stabilniejsza, zmniejszyły się drgania, mniej się męczy.

Za 3 miesiące zaczynamy 2. etap leczenia, a kwota, którą musimy zebrać, jest dwukrotnie większa, mimo iż posiadamy własny materiał. Kolejny raz musimy się zmierzyć nie tylko z chorobą, lecz również z barierami finansowymi. Jako rodzice staramy się zapewnić naszym dzieciom wszystko, co najlepsze, niestety zdrowia nie da się podarować, kupić czy dostać w prezencie. Współczesna medycyna daje nam jednak szansę wyzdrowieć, dlatego podjęcie dalszego leczenia jest koniecznością. Niestety znów będziemy musieli prosić o pomoc, bo cena za leczenie jest dla nas nieosiągalna, a chcemy zrobić wszystko, by podarować naszej córce bezcenny dar, jakim jest zdrowie.

Czasami wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... dlatego proste - dziękuję - zawiera wszystko, co chcemy wyrazić. Z całego serca dziękujemy Wam wszystkim za bezinteresowną pomoc, życzliwość i ofiarność okazaną naszej córce. Dzięki Wam Oliwka mogła zacząć swoją walkę.

Rodzice Oliwki

Oliwia Rzeszowska

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,049 people
37,673 zł (30.26%)