Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Proszę, zabierz ten ból i pomóż mi przeżyć

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,715 people
101,241.43 zł (100.32%)
Goal
Pilna operacja twarzoczaszki w Stanach Zjednoczonych

Julia Skurska, 14 years

Sandomierz, świętokrzyskie

Zespół Pfeiffera (typ I) oraz zespół Arnolda-Chiariego

Started: 27 January 2017
Ends: 30 March 2017

Po długiej i wyczerpującej podróży Julia jest już w domu, w Sandomierzu. Teraz odpoczywa i przygotwuje się do powrotu do szkoły.
Pożegnaliśmy się z przyjaciółmi na lotnisku, potem z Dallas, zobaczyliśmy piękną tęczę na lotnisku w Chicago by ostatecznie w niedzielę o 18.00 dotrzeć do domu. Po raz kolejny dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą córeczkę, Wspaniałym Darczyńcom, którzy wpłacali pieniądze, lub organizowali zbiórki pieniędzy na operację Julii oraz Fundacji "Mam Serce" i "Siepomaga" za przekazane środki. Dzięki Wam kochani Julia ma nową, zrekonstruowaną główkę, operację wykonali fachowo świetni chirurdzy,
a co najważniejsze wszystko odbyło się sprawnie, bezpiecznie i bez powikłań. Dziękujemy

Julia Skurska

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Dzień dobry,
operacja Julii, która miała miejsce 18 września zakończyła się sukcesem. Julia jest już w Hotelu Ronald McDonald, czuje sie dobrze. Nie było łatwo gdyż zabieg był bardzo rozległy i bardzo ciężki. Dr. Fearon i Dr. Sacco musieli przede wszystkim naprawić błędy poprzednich operatorów. Niestety czasu nie cofniemy i utracona sprawność fizyczna już nie powróci. Jednakże będzie bezpieczniej i można będzie w przyszłości zawalczyć o przebudowę twarzy by Julia mogła swobodnie oddychać, spać, jeść.
Bedziemy mogli uratować przed utrarą jej wzrok i słuch. Jeszcze parę dni i będziemy mogli odetchnąć z ulgą, a potem szykujemy się do powrotu do domu. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich, którzy wsparli naszą Julię. Dziękujemy – rodzice!

Julia Skurska

Julia Skurska

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 3,715 people
101,241.43 zł (100.32%)