Czuję na karku oddech śmierci. Pomóż mi jej uciec!

Piotr Kapuściński
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 163 people
128 791 zł (100,55%)
Goal
protonoterapia ratująca życie w Rinecker Proton Theraphy Center

Piotr Kapuściński

Niemczyn, wielkopolskie

glejak wielopostaciowy, IV stopień złośliwości

Started: 04 May 2017
Ends: 26 May 2017

Nasz Piotruś już nie cierpi. Dziś (17.05.2019 r.) o 5:22, po 2 latach nierównej walki z chorobą, dołączył we śnie do grona czuwających nad nami z góry. Dziękujemy za wszystko.


Gdy czytamy takie wiadomości, łzy same podchodzą do oczu... Przecież jeszcze nie tak dawno cieszyliśmy się z udanej zbiórki, z rozpoczęcia leczenia w Monachium... Potem jednak uświadamiamy sobie coś ważnego — to właśnie dzięki temu Piotr mógł walczyć 2 lata. Każdy dzień był bezcenny, bo spędzony tutaj, w gronie najbliższych. Dziękujemy Wam za to, bo właśnie to uświadamia nam, że warto walczyć, nawet z tak bezwzględnym przeciwnikiem — o każdy dodatkowy dzień, każdą godzinę. 

Rodzinie i bliskim Piotra składamy najszczersze wyrazy współczucia. *
*
*
*
*
*

Udało się! To, co wydawało się niemożliwe, z Waszą pomocą doszło do skutku. Piotr miał bardzo mało czasu na uzbieranie funduszy na terapię protonową w Monachium, która ma pokonać złośliwego glejaka i ocalić życie. Wspólnie dokonaliśmy cudu!

Mamy dla Was wiadomość od siostry Piotra:

"Kochani! Bardzo Wam dziękujemy - Piotr, ja i cała rodzina. Przesyłamy pozdrowienia prosto z Monachium. W tak krótkim czasie uzbierać tak dużą kwotę - to niesamowite!  To dzięki Wam udało się uzbierać środki na podjęcie terapii protonowej. Piotr jest już dzisiaj w Monachium, punktualnie o 14:00 zaczyna pierwsze naświetlania. Terapia planowo ma zakończyć się 7 lipca i wtedy Piotr wróci do Polski. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli, a Wasza pomoc oraz dobre słowa udowadniają nam, że to, co robimy ma sens i sukces jest możliwy. Przed nami jeszcze długa i kosztowna droga aby wygrać tę wojnę, ale już pokazaliście, że w chwili, gdy my załamujemy ręce, wkraczacie Wy!

Z całego serca dziękujemy. Z Wami możemy wszystko!"

Piotr Kapuściński

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 163 people
128 791 zł (100,55%)