Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

I have nothing more than today

Piotr Wiśniewski
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 10,701 people
470,250 zł (43.02%)
Goal
Specjalistyczne leczenie w Wiedniu

Piotr Wiśniewski

Działdowo, mazowieckie

Wznowa nowotworu – Medulloblastoma IV stopień złośliwości

Started: 26 November 2014
Ends: 30 June 2016

Pragniemy podziękować wszystkim osobom, które wpłaciły pieniążki na leczenie Piotrusia. Wierzymy i czujemy, że to są nasi przyjaciele, którym tak samo jak nam zależy aby Piotruś wyzdrowiał. Nasza wdzięczność jest bezgraniczna. 

Uzbierane środki, to ogromna kwota. To prawdziwy dar serca od ludzi, w których zawsze wierzyliśmy. Zgodnie z wcześniejszym planem, leczenie ma potrwać do końca tego roku, a potem czekają nas cykliczne kontrole w Wiedniu i rehabilitacja. Taka nas czeka przyszłość i wielkie obawy z tym związane, bo w onkologii nic nie jest pewne, chociaż wiara zagłusza tą niepewność, a rozum neguje.

Skutki uboczne intensywnej i długotrwałej chemioterapii dają się coraz mocniej we znaki. Od dłuższego czasu Piotruś ma problem z nóżkami. Intensywna rehabilitacja pomaga w znikomym stopniu. Teraz doszedł jeszcze problem ze wzrokiem. Piotruś będzie nosił okulary. Dla nas jest to wszystko przykre, ale nie w takim znaczeniu bo to są skutki uboczne leczenia występujące też u innych dzieci. Cel leczenia jest inny, najważniejsze, to wytępić komórki nowotworowe.

Pragniemy, aby wróciła normalność. Darowizny w dużym stopniu pomogą, aby Piotruś był zdrowy.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 10,701 people
470,250 zł (43.02%)