Guz mózgu chciał ją zabić, ale Natalia była silniejsza. Teraz walczy o zdrowie!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 467 people
25 800 zł (48,23%)
Goal
Intensywna rehabilitacja w Centrum Kompleksowej Rehabilitacji

Natalia Gomolińska, 22 years

Otwock Wielki, mazowieckie

Stan po usunięciu guza mózgu

Started: 19 April 2019
Ends: 19 July 2019

Natalia Gomolińska

Drodzy Darczyńcy!

Jestem niezmiernie szczęśliwa będąc świadkiem takiego ogromu dobroci, jaki spotkał Natalię w jej nieszczęściu. Wiele ludzi bezinteresownie podarowało mojej córce szansę na odzyskanie zdrowia i sprawności. Bardzo dziękuję Wam wszystkim za okazane serce. Nie musieliśmy zbierać całej kwoty, ponieważ brakującą część udało się uzbierać na festynie zorganizowanym dla Natalii. 

Córka od ponad 2 miesięcy jest już w domu. Dzięki ciężkiej pracy odzyskała już bardzo wiele umiejętności i sprawności. Przede wszystkim wróciły samodzielne funkcje połykania, jedzenia, odkrztuszania, odzyskała właściwą wagę, poprawił się wzrok, unormowało się ciśnienie, coraz lepiej chodzi , już samodzielnie z czterokołowym chodzikiem, a nawet z laską,  odzyskuje sprawność prawej ręki. Wciąż pracuje nad usprawnieniem mowy i całego ciała tak, by móc samodzielnie chodzić.

Obecnie, pod kierunkiem rehabilitanta z Konstancina, już w domu, dalej pracuje nad swoją sprawnością. Po okresie odpoczynku od 26 sierpnia Natalia wraca już na systematyczną rehabilitację neurologiczną w ramach dwutygodniowych
turnusów.

Małgorzata, mama Natalii

Loading...

25 zł

Multikino

5 darowizn na tę zbiórkę, ostatnia
7 zł

Adquesto

1 zł

Telarm

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 467 people
25 800 zł (48,23%)