Pomóż uśmierzyć ból Karolinki

Grzegorz Surowców
organizator skarbonki

Witajcie,

Każdy  z nas ma swoje życie, swoje sprawy, problemy, jednak chciałbym Was dzisiaj prosić abyście pochylili się nad losem małej kochanej Karolinki. Karolinka ma tylko dwa miesiące i już jedną operację za sobą.Karolinka nie cieszy sie spokojem i własnym łóżeczkiem w domu, z rodzicami jak inne noworodki.Cierpi, w bólu, który już sie pojawił.

Karolinka musi przejść kilka kolejnych operacji z czego najważniejsza jest skomplikowana operacja główki (zrośnięte szwy czaszkowe), która musi się odbyć przed ukończenieniem przez dziecko roku. Kwota jakiej potrzeba jest ogromna a aby zarezerwować sam termin operacji w USA, rodzice Karolinki muszą wpłacić depozyt do końca stycznia 2016 roku.

Prócz operacji główki, Karolinkę czekają operacje rozdzielenia paluszków rączek i nóżek. Im wcześniej się to zrobi tym większe szanse, że po rehabilitacji Karolinka będzie nimi mogła się posługiwac prawie jak zdrowe dziecko.

Kochani, Karolinka cierpi, jej rodzicom jest przez to bardzo ciężko, przed nimi długa droga a my możemy ich przytulić, chwycić za rękę, wesprzeć i pomóc tę droge przejść.

Dobro wraca ze zdwojona siłą, a nawet potrójną mocą! To sprawdzone, wierzcicie mi!

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

musi się udać!
50 zł

Grzegorz Surowców

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
10%
100 zł Supported by 4 people CEL: 1,000 ZŁ