You are reading an archival version of a closed cause
You can donate to the current cause
Current cause progress
23,009 zł (31.62%)
Donate
Show Hide

Odzyskać sprawność - Tosia potrzebuje operacji!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 7,230 people
121,738 zł (100.01%)
Goal
operacja przecięcia korzeni nerwowych w rdzeniu kręgowym

Antonina Rozembajger, 5 years

Osiek nad Wisłą, kujawsko-pomorskie

Dziecięce Porażenie Mózgowe, dipareza spastyczna

Started: 03 October 2018
Ends: 28 November 2018

Kochani,

wyjazd do USA to trudna podróż, która spełniła część naszych marzeń dzięki Waszemu wsparciu. Tola miała przeprowadzona operację Selektywnej Riziotomii Grzbietowej. Pozbyliśmy się spastyki, która była naszym wrogiem i prowadziła do deformacji kości i przedwczesnego starzenia się.

Tosia Rozembajger

Operacja przebiegła bardzo dobrze, choć pierwsze dni po operacji były bardzo trudne dla wszystkich. Każdy kolejny dzień był lepszy, a na naszych twarzach coraz większe uśmiechy. Kiedy patrzę na Tosie, jak swobodnie może wyprostować swoje plecy i mówi, że jej nóżki są bardzo lekkie, a nie twarde jak kamień to wiem, że to była najlepsze decyzja w moim życiu.

Tosia Rozembajger

Mimo tego, że przed nami lata ciężkiej i trudnej rehabilitacji, morze łez i potu to wiemy, że teraz będzie już tylko lepiej! Niestety na wszystko potrzebujemy jeszcze mnóstwo pieniędzy, żeby zaopatrzyć się w sprzęty rehabilitacyjne do domu i opłacić turnusy rehabilitacyjne, na które będziemy uczęszczać intensywnie przez kilka następnych lat. Musimy wyciągnąć z przeprowadzonej operacji tak dużo, jak tylko się da. Dlatego otwarta została dodatkowa zbiórka na rehabilitację. Wszystkie marzenia spełnią się wtedy, kiedy Tola swobodnie wstanie i pójdzie podbijać świat!!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 7,230 people
121,738 zł (100.01%)