Pompa życia dla Basi

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 204 people
10,630 zł (100%)
Goal
Pompa insulinowa

Basia Frączek

Pyskowice, śląskie

Cukrzyca Typu I

Started: 24 April 2015
Ends: 24 July 2015

od miesiąca jestem już podłączona do pompy insulinowej, przeszłam szkolenia w obsłudze pompy, sposobie odżywiania i przeliczania posiłków oraz techniczej obsłudze osprzętu.. ale najważniejsze jest to, że JESTEM SZCZĘŚLIWA, że ją mam;] moje życie teraz jest znacznie łatwiejsze -czuję się lepiej, bo wyniki są dobre, ale zmieniłam się też ja sama.. Wiem, że z problemami nie pozostajemy sami, jeśli potrafimy o nich powiedzieć głośno. 
 
Trudne, ale możliwe – dzięki wsparciu bliskiej mi osoby takie było moje postanowienie w styczniu, gdy podjęłam decyzję, że czas zadbać o siebie i walczyć o to, żeby codzienność wyglądała inaczej.

   Dziś mam pompę insulinową, której używam od miesiąca.  Za zebrane środki udało mi się zakupić pompę insulinową Accu-Check Spirit Combo firmy Roche wraz z akcesoriami oraz osprzętem m.in. zestawy infuzyjne i Accu-Check LinkAssist. Efekty korzystania przeze mnie z pompy widać szybko–nie mam wahań cukrów, średnia poziomu cukru we krwi jest bardzo dobra i przede wszystkim w końcu czuję się dobrze;) Komfort i swoboda, jaką dało mi to niewielkie urządzenie jest nieoceniona. Jestem szczęśliwa, że po tylu latach zmagań z chorobą mogę znów cieszyć się każdym dniem i zająć się tym, co dla mnie ważne..

Nigdy nie prosiłam o pomoc, ale przyszedł taki etap w moim życiu, że tej pomocy potrzebowałam. Siepomaga -to ludzie, którzy nie przechodzą obojętnie wobec potrzeb i problemów innych. Dziękuję wszystkim tym, którzy podali mi pomocną dłoń, okazali wsparcie i dali szansę na lepsze jutro.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest..nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."  Jan Paweł II

Patrząc ze łzami wzruszenia na wszystkie komentarze i wpłaty umieszczane na Siepomaga osób, które znam lub które pozostały dla mnie anonimowe - słowo dziękuję to za mało. Za mało żeby wyrazić moją wdzięczność i szacunek za szansę, jaką od Was dostałam.

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 204 people
10,630 zł (100%)