Urodzinowy prezent dla Kuby

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 22 people
720 zł (100%)

Wrocław, dolnośląskie

Started: 26 November 2009
Ends: 27 November 2009

W zeszłym tygodniu odbyły się urodziny Kuby. Do Kliniki, poza stałym personelem medycznym i dziećmi z Oddziału, przybyło wielu gości. Wszyscy razem zaśpiewaliśmy Kubie głośne „100 lat ! ”, z którego maluch bardzo się cieszył.
 

Chwilę później pojawił się ogromny,10-kilogramowy tort, na wierzchu którego wspólnie z Kubą zapaliliśmy świeczki. Zdmuchnięcie ich płomyków poszło mu bardzo sprawnie.

W końcu przyszedł czas na rozpakowanie prezentów, których tego dnia Kuba dostał wiele.

Aparat fotograficzny podarowany dzięki waszej wielkiej dobroci i zaangażowaniu w akcję – Urodzinowy prezent dla Kuby - wzbudził w młodym fotografię duże zainteresowanie. Szybko chciał przejść do robienia zdjęć, co możecie zobaczyć na filmie :)

Nasz prezent nie był największym, jaki tego dnia dostał Kuba. Dzięki nagłośnieniu tematu w mediach zgłosiło kilka rodzin zainteresowanych adopcją chłopca. W tej chwili prowadzone są rozmowy z potencjalnymi rodzicami. Kuba znów ma szansę na  prawdziwą rodzinę, z czego wszyscy bardzo się cieszymy i jeszcze raz dziękujemy wszystkim za natychmiastowy odzew na nasz apel o pomoc.

Specjalne podziękowania dla Pawła Jarco za udostępnienie materiałów filmowych i pomoc w nagłośnieniu akcji oraz użytkowników serwisu Flaker.pl, którzy pospieszyli z pomocą.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 22 people
720 zł (100%)