Nie odbieraj nam córeczki…

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 556 people
20 000 zł (100%)
Goal
Roczna rehabilitacja Małgosi

Małgosia Borowska

Radoszyce, świętokrzyskie

Zespół Retta

Started: 04 July 2015
Ends: 28 August 2016

Zobacz wszystkie zbiórki

   Nasza zbiórka trwała 8 miesięcy. Dzięki zebranym pieniądzom udało się uczestniczyć Małgosi w kilku prywatnych turnusach rehabilitacyjnych 3 razy w Warszawie i raz w turnusie logopedycznym. Prowadzona rehabilitacja obejmowała terapie wspomagające rozwój dziecka w tym: hipoterapię, muzykoterapie, kinezyterapie, terapie ręki, ćwiczenia w kombinezonach, neurologopedyczne, integracje sensoryczna. Choroba Małgosi wymaga rehabilitacji każdego dnia. Intensywna praca sprawia, że dziecko intensywniej reaguje na bodźce z otoczenia.

Gosia jest radosna i pogodna, ćwiczenia zapobiegają przykurczom w kolanach i stopach. Mocniejsze mięśnie to lepsza postawa podczas siedzenia, większe poczucie ciała, zwiększony zakres ruchu. Ćwiczenia i terapie są naszą codziennością, ale koszty są ogromne. Nie poddajemy się i mierzymy się z chorobą każdego dnia.

Dziękujemy Wam za każdą wpłaconą złotówkę. Udział Małgosi w tych terapiach był możliwy dzięki Wam! Dla naszej kochanej Małgosi każda taka aktywność znaczy bardzo wiele!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 556 people
20 000 zł (100%)