Choroba nie pokona miłości

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 92 people
4,572 zł (45.72%)

Katarzyna Sadowska

Szczytno, warmińsko-mazurskie

Started: 14 August 2014
Ends: 28 December 2014

Co słychać u rodziny Sadowskich?

Oskar uczęszcza do 6tej klasy szkoły dla dzieci niesłyszących. Jest na nauczaniu indywidualnym, gdyż wciąż cierpi na silne bóle głowy. Jest pod stałą opieką neurologa, poradni wad postawy, wciąż czekamy na wymianę implantu, bo stary jest zepsuty. Maja chodzi do przedszkola. Jest pod stałą opieką: alergologa z powodu astmy, endokrynologa z powodu niedoczynności tarczycy, nefrologa z powodu moczenia i polidypsji z poliurią i laryngologa z powodu przerośniętego migdała. Nie przeszkadza to jej osiągać swoich małych sukcesów - miesiąc temu otrzymała dyplom z konkursu recytatorskiego :)

Amelia uczęszcza do klasy "0". Jest pod stałą opieką alergologa z powodu astmy i nefrologa z powodu moczenia o nieznanej etiologii. Podobnie jak młodsza siostra, ma talent artystyczny. Pięknie śpiewa i już w maju będzie brała udział w konkursie piosenki.

Ta gromadka jest ogromnym szczęściem, jednak sami nie jesteśmy w stanie radzić sobie ze wszystkimi wydatkami na lekarzy i wykupywać potrzebnych leków. Dlatego dziękujemy za wsparcie darczyńców.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 92 people
4,572 zł (45.72%)