Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Serce Rozalki

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,897 people
150,155.88 zł (100.1%)
Goal
operacja wrodzonej wady serca w niemieckiej klinice w Munster

Rozalia Brylewska

Gdańsk, pomorskie

Started: 21 November 2012
Ends: 04 December 2012

31 stycznia Rozalka z rodzicami stawiła się w Munster, aby naprawić szwankujące serduszko. Zbiórka poszła szybko, tak samo miało być z operacją. 4 lutego zaczął się sądny dzień – tylko rodzice wiedzą, ile stresu i innych nienazwanych uczuć się pojawia, gdy zabierają ich ukochane maleństwo na salę operacyjną. A po kilku godzinach wiadomość od dziadka Rozalki: „R O Z A L K A po operacji.... lekarze mówią że się udało. Idę sobie pobeczeć ze szczęścia... Dziękuje wszystkim zaangażowanym...”   


 

Dwa tygodnie później Rozalka z naprawionym serduszkiem wróciła do domu. Troszkę jeszcze kaszlała i  pobolewało w mostku, ale szybko nabierała sił. Do pełni szczęścia jest potrzebna jeszcze jedna operacja. Przez ten cały czas rodzice poznali tyle osób, które włączyły się w pomoc ich córeczce, a także wielu rodziców innych serduszkowych dzieci, którzy służyli radą i wsparciem.

Dziękujemy za zbiórkę. Udało się tak naprawdę uratować życie Rozalki, bo z taką nieleczoną wadą mogło się w każdej chwili skończyć. Ale zdążyliśmy i za to jesteśmy ogromnie wdzięczni.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 2,897 people
150,155.88 zł (100.1%)