Wózek do rugby

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 41 people
1,380 zł (27.6%)

Katowice, śląskie

Started: 11 January 2011
Ends: 30 October 2012


Do gry w rugby na wózkach niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Aby zapewnić bezpieczeństwo zawodników i równe szanse rywalizacji sportowej - najważniejsze są odpowiednie wózki. Niestety nowy sprzęt jest bardzo drogi, przeciętna cena wózka to 12 000 złotych.

Niepełnosprawność uczy wytrwałości i ogromnej siły w dążeniu do celów. Pewnie dlatego zamiast biernie czekać, aż uda się zebrać pieniądze na nowy wózek, zawodnicy DRAGONS postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sami konstruują wózki całkowicie od zera. Koszt takiego wózka jest dwukrotnie niższy niż nowego sprzętu i wynosi 5 000 zł.

Sport jest najskuteczniejszą formą rehabilitacji. Zawodnicy podczas walki sportowej na boisku nie myślą o swoich ograniczeniach, ćwicząc ruchy niezbędne do sprawnego funkcjonowania w życiu codziennym. Jednak do bezpiecznego i efektywnego uprawiania tej dyscypliny potrzebują wózków.
 

Dlatego prosimy wszystkich o wsparcie idei rehabilitacji poprzez sport. Zawodnicy drużyny DRAGONS mają pasję, chcą grać i wygrywać. Pomóżmy im, finansując skonstruowanie wózka do gry.
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 41 people
1,380 zł (27.6%)