Spełnij marzenie dzieci z Domu Dziecka

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 50 people
4,930 zł (8.21%)

Falbogi, mazowieckie

Started: 28 May 2014
Ends: 30 September 2014


 

Pomoc dzieciom jest pięknym celem, ale w tej akcji chodzi o coś znaczniej więcej – o wiarę w spełnienie marzeń. Zbieramy fundusze na stworzenie dzieciom z Domu Dziecka w Falbogach własnej, profesjonalnej sali fitness z nowoczesnym sprzętem, gdzie będą mogły rozwijać swoje sportowe pasje już od najmłodszych lat! Jeśli się nam to uda, udowodnimy tym młodym ludziom, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych.
 
Pokażmy dzieciom, że ich uśmiech i poczucie własnej wartości są dla nas ważne! Ofiarujmy im szansę, by cieszyły się sportem każdego dnia i jak najchętniej wracały wspomnieniami do czasu swojego dzieciństwa. Sport to pozytywna energia w czystej postaci. Uczy też konsekwencji, wzmacnia charakter i świetnie przygotowuje do codziennych wyzwań.
  

Pomóż nam i włącz się do naszej akcji! Razem z Ambasadorkami Herbalife Triathlon Gdynia 2014 Małgorzatą Foremniak, Karoliną Gorczycą, Katarzyną Glinką i Agnieszką Sikorą-Paw stwórzmy miejsce, gdzie sport i zabawa łączą się ze sobą!Aby wyremontować i wyposażyć salkę fitness potrzeba 60 000 złotych! Dołóż swoją małą, wielką cegiełkę już dziś.


 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 50 people
4,930 zł (8.21%)