Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Serduszko, które zatrzymało się już 5 razy

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,477 people
56,468.30 zł (100%)
Goal
Operacja serca w Munster (Niemcy)

Krystian Gierasimiuk

Białystok, podlaskie

Wrodzona wada serca: HLHS

Started: 16 December 2014
Ends: 17 March 2015

Krystian ma zaledwie kilka miesięcy, a już poznał, co to ból, strach i łzy w oczach rodziców. Medycyna daje możliwości, żeby żył, mimo że jego serduszko nie jest prawidłowo zbudowane, że brakuje jego połowy. Dzięki ludziom, którzy używają serc do pomagania innym, także serduszko Krystiana może bić!

My, rodzice Krystianka, składamy ogromne podziękowania za pomoc w uzbieraniu środków na operację naszego synka. Bez Państwa pomocy nie udało by się uzbierać tak wielkiej kwoty. Szczególne podziękowania składamy wszystkim darczyńcom, którzy otworzyli serce i wspomogli naszą zbiórkę. 

Jesteśmy bardzo szczęśliwi że naszego synka operował najlepszy kardiochirurg na świecie. Operacja odbyła się w marcu 2015 roku, wszystko się udało, mimo iż serduszko Krystiana było już bardzo w złym stanie. Ciężko było, momentami brakowało sił, ale udało się, nasz synek ma wielką wolę walki.  Dzięki profesorowi mamy szanse na życie, które odebrano nam w polskim szpitalu. Do domu wróciliśmy po 27 dniach :) 

Krystian nadrabia czas pięciu miesięcy, które spędził w szpitalu zaraz po urodzeniu. Dopiero uczy się raczkować :) Mimo braku sił walczy o każdy krok, który zbliża go do normalnego życia. Zdajemy sobie sprawę z tego iż dopiero trzecia operacja serca da mu szansę, aby mógł jak inne dzieci chodzić, biegać, bawić  i rozwijać się bez ograniczeń.

Mamy rok na nabranie sił, cieszenie się sobą i ŻYCIEM, a bez was byłoby to niemożliwe. 

DZIĘKUJEMY !!!!!!!!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 1,477 people
56,468.30 zł (100%)