Książę jednej z wielu gwiazd - Serce Kamilka

Restitue Przemm Mikolaj
organizator skarbonki

Witaj mały Książę, nie znam Cię wogóle, ale to nic. Przygotowałem dla Ciebie poniższy film i zaproszę wszystkich znajomych by Ci pomogli.

Trzymaj się mały zuchu!

Odtwórz film

______________________________
Kamilek urodził się z połową serduszka i dodatkowym, 21 chromosomem (Zespół Downa).

Kamil ma 11 miesięcy. Urodził się z bardzo ciężką, złożoną wadą serca oraz zespołem Downa. W wieku 3 miesięcy przeszedł I pierwszą operację serca, 3 miesiące później powinien przejść kolejną. Jednak polscy kardiolodzy uważali, że z operacją należy czekać... 1a Wykonania niezbędnej operacji serca podjął się profesor Edward Malec - wybitny spec od dziecięcych serduszek, który pracuje w Klinice w Munster. Powiedział nam, że nie możemy czekać, że im później operacja zostanie wykonana tym dużo większe będzie ryzyko, że dojdzie do niekorzystnych zmian, które znacznie ją utrudnią lub całkowicie uniemożliwią. Niestety koszt operacji to 36 500 Euro czyli ok. 150 000 zł.

27.06.2015 Znamy termin operacji serca Kamilka - nie pozostawia złudzeń. Trzeba działać naprawdę szybko, tymczasem wciąż brakuje ok. 20 000 zł. Kamilek do niemieckiej Kliniki Uniwersyteckiej ma zostać przyjęty już 7 lipca.
18.06.2015 Stan zdrowia Kamilka uległ znacznemu pogorszeniu, coraz częściej dochodzi do ciężkich ataków anoksemicznych, każdy z nich to stan zagrożenia życia chłopca. Każdego Kamil może nie przeżyć. Rodzice skontaktowali się z Kliniką, zapadła decyzja o pilnej operacji. Wciąż brakuje pieniędzy, by chłopczyk mógł zostać przyjęty do Kliniki.

Kamilek jest wspaniałym i bardzo pogodnym dzieckiem, jednak ostatnio coraz częściej dochodzi u niego do groźnych ataków anoksemicznych - krytycznych spadków saturacji, połączonych z sinieniem i omdleniem, dlatego lekarze z Kliniki w Munster zdecydowali, że operacja powinna odbyć się jak najszybciej! Nie jesteśmy w stanie, w tak krótkim czasie, sami zebrać tak wysokiej kwoty, a każdy kolejny dzień zwłoki to dla nas ogromny stres i obawa o życie naszego dziecka. 2a Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o pomoc w zbiórce: przekazanie informacji o naszym synku rodzinie oraz znajomym, a także wsparcie finansowe. Każda, nawet drobna kwota przybliża nas do wyjazdu.  

Więcej o Kamilku: na Facebook

Anna i Grzegorz Synowiec – rodzice Kamilka

Wsparli

50 zł

Anonymous

powodzenia, trzymam kciuki
100 zł

Anonymous

Trzymaj się Kamilku!!! Dasz radę, bo jesteś silnym chłopcem!!!!
389 zł

Anonymous

20 zł

Anonimowy Pomagacz

pomoc :)
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
5%
559 zł Supported by 4 people CEL: 10,000 ZŁ