Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Okaż serce temu, które nie ma siły bić! Mamy mało czasu, by ratować Wojtusia!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 807 people
37,915 zł (100%)
Goal
pilne cewnikowanie serca w Klinice Uniwersyteckiej w Munster

Wojtuś Tomczyk, 9 years

Szczecin, zachodniopomorskie

złożona wadą serca pod postacią atrezji zastawki trójdzielnej, atrezji zastawki płucnej, hipoplazji prawej komory, ubytku międzykomorowego i przedsionkowego oraz przełożenia wielkich naczyń

Started: 18 March 2019
Ends: 29 March 2019

Kochani,

Dzięki Waszym dobrym sercom udało się uzbierać całą kwotę, potrzebną na opłacenie cewnikowania serduszka Wojtusia. W kwietniu synek pojechał do Kliniki w Munster. Tam 12 kwietnia Wojtuś miał cewnikowanie. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Profesor Malec był zadowolony z przebiegu zabiegu zabiegu. Lekarze zamknęli też dodatkowe naczynia, które mogły być przyczyną krwotoków. Wojtuś był bardzo dzielny i szybko doszedł do siebie.

Od tego czasu Wojtuś miał się świetnie. Cieszyliśmy się, że znaleziono przyczynę krwotoków, że może kolejny raz nie nastąpi tak szybko albo że nie nastąpi w ogóle. Aż przyszedł 6 grudnia… Niestety, okazało się, że zabieg kupił Wojtusiowi czas, ale go nie wyleczył. Serduszko pracuje, ale przyczyna krwotoków tkwi gdzie indziej.

Trwa dalsza walka o zdrowie Wojtusia. Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że daliście szansę naszemu synkowi… Mamy ogromną nadzieję, że będziecie z nami dalej, a ten koszmar wkrótce się skończy.

Joanna i Łukasz - rodzice Wojtusia

Wojtuś Tomczyk

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 807 people
37,915 zł (100%)