Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Staś - walcząc o życie bezbronnego

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4,276 people
157,539 zł (100%)
Goal
poród i I etap korekcji wady serca w klinice w Munster

Staś Lenda, 4 years

Wrocław, dolnośląskie

wada serca: zespół hipoplazji lewego serca - HLHS

Started: 03 October 2016
Ends: 21 November 2016

Oto on - chłopiec, który żyje dzięki Waszemu wsparciu!

Staś przyszedł na świat w najbardziej wyjątkowy dzień w roku - Wigilię. Na początku roku 2017 przeszedł pierwszą z trzech czekających go operacji serca. W drugiej połowie stycznia wrócił wraz z rodzicami do domu.

Staś jest największym cudem, radością i szczęściem dla całej naszej rodziny - jest ucieleśnieniem naszych marzeń o kolejnym dziecku i piękną odpowiedzią na listy do bociana, które wysyłał jego starszy braciszek. Możemy się nim cieszyć dzięki Wam, ludziom dobrej woli, którzy wsparli sfinansowanie operacji Stasia właśnie w niemieckiej klinice.

Cud tego chłopca życia to Twój cud - dziękujemy :)

----

7.12.2016:

Mama Stasia już w klinice!

Jesteśmy już w Munster! Dziś od rana przez kilka godzin miałam robione bardzo dokładne badania, omawialiśmy też sprawy związane z porodem. Kolejne badania zostały wyznaczone na 21 grudnia, o ile nic w tym czasie się nie wydarzy. Mieliśmy też okazję zwiedzić oddział kardiologii dziecięcej, gdzie spotkaliśmy dzieciaczki z Polski oraz ich rodziców, z którymi miałam okazję poznać się już przez internet. Personel Kliniki UKM jest niesamowity, opieka, podejście do pacjenta jest cudowne! Teraz chcemy spędzić czas, jaki pozostał nam do porodu, na odpoczynku. Wiemy już, że jesteśmy w najlepszych na świecie rękach, Staś został dowieziony na miejsce i tu spokojnie doczeka sobie do chwili, aż przyjdzie na świat.


Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, dzięki którym mogliśmy znaleźć się w tym wspaniałym miejscu!

-----

21.11.2016:

Mamy całą kwotę! Staś przyjdzie na świat w klinice w Munster!

Chcielibyśmy bardzo, bardzo serdecznie podziękować wszystkim razem i każdemu z osobna, kto przyczynił się choćby najmniejszym gestem w sprawie zbiórki. Szczególne podziękowania należą się państwu Siwek – rodzicom najdzielniejszego z wojowników, za przekazanie na konto Stasia ogromnej sumy pieniędzy. Dziękujemy też serdecznie za wszelkie ciepłe słowa, kierowane pod adresem naszej rodziny oraz rodzicom dzieci z wadą serduszka HLHS i dorosłym, żyjącym z sercem jednokomorowym, pokazującym jak pięknie można żyć pełnią życia nawet z wadą serca! Nie jesteśmy w stanie wymienić każdej osoby, zasługującej na wyróżnienie, bo zabrakłoby dnia i nocy na to, ale możemy napisać, że jesteście naszymi Aniołami!

Karolina i Mateusz, rodzice Stasia

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 4,276 people
157,539 zł (100%)