Zatrzymać ból Sary

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 77 people
4,416 zł (66.85%)
Goal
Turnus rehabilitacyjny

Sara Nowak

Świętochłowice, śląskie

hipotonia, skolioza, klatka piersiowa szewska

Started: 11 May 2015
Ends: 04 August 2016

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za tak szybką i pełną wielu serdeczności zbiórkę.

Dzięki waszemu ogromnemu wsparciu Sara będzie mogła uczestniczyć w turnusie który ,mamy pełną wiarę przyczyni się do poprawy stanu jej układu mięśniowego i kręgosłupa.

 

Bardzo mocno wierzymy,że zajęcia na turnusie pod kierownictwem wykwalifikowanych specjalistów pomogą córce jak i nam jeszcze bardziej zgłębić i poznać techniki walki ze schorzeniem córki co pozwoli ustrzec Sarę przed ciężką operacją i pozwoli jej normalnie życ. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym SiePomagaczom – nie zatraćcie ogromu dobra jakie posiadacie Państwo i proszę roztaczać tę miłość na innych potrzebujących. Pomagajmy, bo dobro wraca ze zdwojoną siłą o czym sami mamy przyjemność się przekonać właśnie dzięki Państwu!

Rodzice

Sara Nowak

Sara jest już po turnusie rehabilitacyjnym, który bardzo jej pomógł a mnie nauczył jak z Sarą ćwiczyć i pracować na co dzień. Sara została nawet Miss Skoliozy 2015 :) Naprawdę warto było jechać na taki profesjonalny turnus gdzie Sara miała dużą pomoc lekarzy i terapeutów. Bardzo dziękuję wszystkim Darczyńcom za pomoc w uzbieraniu pieniążków i możliwość tak dużej pomocy dla córki.

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 77 people
4,416 zł (66.85%)