Tymuś - Waleczne Serce

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 209 people
10,638 zł (100%)
Goal
Rehabilitacja

Tymoteusz Szulski-Żylak

Szczecin, zachodniopomorskie

Wada serca - przełożenie głównych pni (aorty i tętnicy płucnej) - dTGA oraz duży ubytek w przegrodzie międzykomorowej - VSD

Started: 07 May 2015
Ends: 16 June 2015

W imieniu Tymusia chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować za każdą złotówkę, przeznaczoną na naszego kochanego synka w ramach akcji „Informatycy na rowery”, a kochanym Informatykom, za dobre serce i ogromny wysiłek, jaki włożyli w podróż i organizację akcji pomocy dla Tymoteusza. Portalowi „siepomaga.pl” dziękujemy serdecznie za zorganizowanie zbiórki pieniędzy na leczenie naszego małego szkraba.


Kiedy to piszę, Tymuś kończy 11 miesięcy i jest cudownym rozrabiaką. Dzięki ofiarowanym przez Państwo pieniądzom mogliśmy mu zapewnić rehabilitację po każdej z 2 operacji, dzięki której nasz synek rozwija się tak, jak jego rówieśnicy – bez żadnych opóźnień, mimo znacznego niedotlenienia organizmu, które utrzymywać się będzie aż do trzeciej operacji serduszka. Tymek broi, ile wlezie: chodzi przy meblach, dobiera się do kabli i naprawdę, jeśli ktoś nie wie, ile przeszedł w swoim niespełna rocznym życiu, w ogóle nie widać po nim choroby. Bardzo dużo się śmieje, namiętnie robi papa, kocha tańczyć, śpiewać „Aaa…” i ciągnąć starszą siostrę za włosy. Każdego dnia udowadnia, że warto dla niego walczyć, bo on sam się nie poddaje.


Pieniądze, zebrane dzięki dobroci szczecińskich Informatyków oraz Państwa hojności, wykorzystane zostały nie tylko na rehabilitację. Od momentu narodzin Tymka do końca roku na jego leczenie, rehabilitację, leki, pobyty w szpitalach i dojazdy do Łodzi wydaliśmy ponad 15000 zł i to właśnie dzięki Państwa dobroci mogliśmy zapewnić naszemu synkowi to, co dla niego najlepsze – opiekę wybitnych  specjalistów w dziedzinie kardiologii i kardiochirurgii dziecięcej, lekarzy z Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi, którzy już dwukrotnie uratowali naszemu synkowi życie.


Za Państwa dobroć i hojność oraz za to, że nie przeszliście obojętnie obok naszego synka, z całego serca jeszcze raz dziękujemy
.


Aneta i Maciej – rodzice Tymoteusza


Tymoteusz Szulski-Żylak
 

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 209 people
10,638 zł (100%)