Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Chcielibyśmy tylko ocalić córkę przed cierpieniem...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 255 people
9,344 zł (58.42%)
Goal
turnusy rehabilitacyjne, sprzęt do rehabilitacji domowej

Wiktoria Wachowiak, 15 years

Zalasewo, wielkopolskie

Skolioza idiopatyczna

Started: 27 January 2017
Ends: 11 March 2018

Dzięki pomocy dobrych ludzi, którzy za pośrednictwem Fundacji Siepomaga wsparli nas finansowo, mogliśmy wspomóc leczenie Wiktorii, przede wszystkim zapewniając jej udział w rehabilitacji na miejscu oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne!


W 2018 roku Wiki brała udział w letnim turnusie FITS w Szklarskiej Porębie oraz jesienią w Jaworze. Podczas każdego takiego pobytu oprócz intensywnej rehabilitacji dzieci uczestniczą w różnych dodatkowych zajęciach wspomagających cały proces leczenia. Dlatego tak ważne i cenne jest uczestnictwo w takiej formie terapii.


Skolioza idiopatyczna, na którą cierpi Wiktoria, ze względu na jej nieprzewidywalność, jest uciążliwą chorobą, z którą trzeba walczyć możliwie najdłużej. Cały czas potrzebne jest jej monitorowanie i bieżące działanie, a także konsekwentne działanie. Mamy nadzieję, że poprzez te wszystkie starania uda się zminimalizować postępowanie choroby i być może uniknąć skomplikowanej operacji.


Koszty leczenia i rehabilitacji, gorsetów oraz sprzętów do rehabilitacji Wiktorii są wysokie, dlatego efekt zbiórki był dla nas ogromnym wsparciem. Oprócz samych wpłat równie ważne były i są dla nas słowa wsparcia, które dodają otuchy i energii do dalszych działań. Jesteśmy wszystkim bardzo wdzięczni!

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 255 people
9,344 zł (58.42%)