Walczymy o zdrowie Wiktorii. Z nowym sprzętem ta walka będzie łatwiejsza!

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 45 people
2,714 zł (35.18%)
To reach our goal: 4,999 zł
Donate Donate
Goal
Zakup urządzenia mulitifunkcyjnego GALIO

Wiktoria Wolna, 16 years

Buczkowice, śląskie

Mózgowe Porażenie Dziecięce

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak trudne jest życie z niepełnosprawnym dzieckiem, póki sami nie mamy takiego dziecka w domu. Nasza Wikusia urodziła się z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Jest całkowicie uzależniona od innych. Oprócz ograniczeń fizycznych jest opóźniona umysłowo i jest dzieckiem niewidzącym. Nasze życie nie jest sielanką, ale uśmiech córki pozwala, choć na chwilę zapomnieć o trudach, z jakimi każdego dnia się mierzymy. 

Od 14 lat robimy wszystko, by Wiktoria była w jak najlepszej formie. Ćwiczenia i rehabilitacja są ważne, ale córka powinna także korzystać z innych form leczenia. W przypadku Wiktorii ważne jest, aby nie doprowadzić do powstania przykurczy i by krążenie było prawidłowe. Bardzo pomogłoby nam w tym urządzenie multifunkcyjne. Pozwoliłoby to Wiktorii samodzielnie, choć pod naszym okiem i bezpiecznie siedzieć, leżeć i stać. 

Ze względu na kwotę, jaką trzeba zapłacić za ten sprzęt, jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc. Koszty całkowicie nas przerastają. Proszę, powalcz z nami o sprawność Wiktorii!

Rodzice

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 45 people
2,714 zł (35.18%)
To reach our goal: 4,999 zł
Donate Donate