Przepis na szczęście - siła trzech kół

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 256 people
13,000 zł (100%)
Goal
Profesjonalny rower sportowy VTX

Wojciech Łukawski

Bielsko-Biała, śląskie

Mózgowe porażenie dziecięce

Started: 24 April 2015
Ends: 25 September 2015

Jestem bardzo wdzięczny za okazaną mi pomoc i życzliwość wielu ludzi oraz bardzo szczęśliwy, że moje marzenie się spełniło. Jesteście WSPANIALI!!!!!!!! 

Z całego serca wszystkim dziękuję, każdemu z osobna. A było Was wielu, aż 256 osób na portalu siepomaga.pl. Dzięki Waszej wspólnej pomocy mogłem zrealizować swoje marzenie. Minęło trochę czasu zanim zmontowaliśmy rower, który dotarł w 2 paczkach. Pomimo jesiennej, a nawet zimowej pogody udało mi się wykonać kilka wspaniałych treningów na Przegibek, Jezioro Żywieckie, do Pszczyny i na Górę Żar. Poczułem wiatr we włosach, smak wolności i niezależności. Jeżdżę na wspaniałym rowerze, prowadzi się superowo, hamulce hydrauliczne działają dużo lepiej. Mogę bezpiecznie wyruszyć w trasę i brać udział w zawodach na godnym sprzęcie.

 

Nie próżnując, czekam na nowy sezon i zapisuję się na maratony. Planuję ciekawe wyprawy. Niebawem startuję w światowych zawodach osób niepełnosprawnych tzw. test event rowerów poziomych trójkołowych organizowanych przez UCI. Następna olimpiada należy do mnie.

 

Wojtek

Loading...

1,000 zł

SCHWERLAST A.L.

50 zł

WowBox.pl

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 256 people
13,000 zł (100%)