Wytańczyć Marzenia

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 people
201.28 zł (6.7%)

Koszalin, zachodniopomorskie

Started: 30 August 2011
Ends: 30 October 2011

Krzysztof Kamiński ma 17 lat. Od ponad 12 lat interesuje się tańcem Break Dance. Początkowo, ze względu na brak możliwości brania udziału w profesjonalnych treningach, samodzielnie zdobywał taneczne doświadczenie. Od 2010 roku jest członkiem Młodzieżowej Wspólnoty Mieszkaniowej w Koszalinie (Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w Polsce), a od 10 października rozpoczął prawdziwą przygodę z tańcem - został Bboy`em w Szkole Tańca NASA w Koszalinie. Ćwiczy regularnie 3 razy w tygodniu po 1,5 godziny, doskonaląc swoje umiejętności i z dnia na dzień stając się coraz lepszym tancerzem.

Ponadto, jak na „zawodowca” przystało, do podwyższania swych umiejętności wykorzystuje każdą wolną chwilę i miejsce, o czym możecie się przekonać na załączonych zdjęciach :)
 
Po niespełna 2 miesiącach intensywnych treningów pod okiem doświadczonych trenerów Krzysztof zakwalifikował się na swoje pierwsze w życiu zawody - Mikołajkowy Turniej Tańca Break Dance w Sławnie, gdzie zdobył I miejsce.
 
Pozostałe sukcesy Krzysztofa to:

IV miejsce w Mistrzostwach Pomorza Break Dance 29 stycznia 2011 II miejsce w turnieju Tańca Break Dance "Pomorska Zajawka" 25 czerwiec 2011

 
Marzeniem Krzysztofa jest wyjechać na tegoroczny finał Red Bull BC One Russia 2011 do Moskwy, by przyjrzeć się profesjonalistom, nawiązać z nimi kontakt i nauczyć się czegoś od nich. Finał odbędzie się już 26 listopada, dlatego bardzo liczymy na Państwa wsparcie.
 
Podróż oraz dwudniowy pobyt w Moskwie wraz z opiekunem to koszt około 3000 złotych. Pomóżcie nam w spełnieniu marzenia Krzysztofa.

Supporters

Loading...

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 8 people
201.28 zł (6.7%)