Za granicą pomocy

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 154 people
6,610 zł (60.36%)
Goal
Turnus rehabilitacyjny, fibrotomia

Joanna Reich

Mózgowe porażenie dziecięce

Started: 05 September 2014
Ends: 10 November 2015

Ludzie mogą  zapomnieć to, co robimy, ludzie mogą zapomnieć to, co mówimy, ale nigdy nie zapomną tych uczuć, których dzięki nam doświadczyli. Nigdy nie zapomnę uczucia radości i jednocześnie zdziwienia, gdy okazało, że 10 marca moja zbiórka została wznowiona i jeszcze większej radości, gdy z niedowierzaniem zobaczyłam, że już 26 cel został osiągnięty!

Chciałabym serdecznie podziękować za wszystkie wpłaty, ale również za życzenia, słowa uznana i wiele ciepłych słów otuchy, które w pewnym sensie mają dla mnie dużo większe znaczenie niż środki finansowe. Wiele razy wzruszyłam się do łez i długo jeszcze będą one dla mnie źródłem pokrzepienia.
Chciałabym podzielić się z Państwem swoją radością. Dzięki zbiórce na Siepomaga mogłam przebywać na dwóch turnusach pod rząd i taka dłuższa rehabilitacja znowu przyniosła piękne rezultaty. Przede wszystkim nauczyłam się chodzić o kijkach. Jest to dla mnie niesamowite osiągnięcie, bo chociaż już w zeszłym roku mogłam sama się przemieszczać, to tylko na krótkich odcinkach i z asekuracją drugiej osoby. Natomiast z kijkami mogę już poruszać się samodzielnie, nawet na dużych odległościach. Jak na razie kosztuje mnie to jeszcze sporo wysiłku, a Białoruscy kierowcy uczą się cierpliwości, bo nigdy nie zdążyłam przejść drogę ,zanim się zapali czerwone światło, ale myślę że kijki otwierają przede mną nowe możliwości. Oprócz tego nauczyłam się pływać. No może to za dużo powiedziane, ale przynajmniej utrzymać się na wodzie i przepłynąć parę  metrów.

Joanna Reich


Chciałabym bardzo podziękować za zbiórkę, dzięki czemu udało się zebrać pełną sumę. Dzięki Wam mogłam doświadczyć wielu pozytywnych emocji, nie tylko w czasie trwania zbiórki, ale także w czasie turnusu, po raz kolejny przekraczając granicę swoich możliwości.


Joanna

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 154 people
6,610 zł (60.36%)