Wierzę, modlę się i kocham! Boże dopomóż!

Daniel Jakimiuk
organizator skarbonki

Chwała Bogu!

Witajcie!

Od ponad roku trenuje triathlon. W tej chwili jestem w trakcie przygotowań do mojego drugiego sezonu 2015/16. Jeden sezon już za mną, odnotowałem w nim 3 starty. Dwa udane na dystansie olimpijskim i jeden nieudany na dystanie 1/2 Ironman. Ponadto stratowałem z powodzeniem w 4 półmaratonach, na każdym kolejnym bijąc swój rekord życiowy... Z kąd siła, z kąd zdrowie, u słabego człoweka?

Na tej drodze, nie jestem sam! Jest ze  mną Bóg! Każdy trening zaczynam modlitwą, przeprowadzamy w modlitwie i kończę modlitwą. Modlitwa Jezusowa mnie prowadzi przez każdy kilometr mojej drogi. Wiem, że bez Boga, jego pomocy i miłości nigdy bym nie osiągnął tego co osiągnąłem. Nasz Pan i Zbawiciel jest naszą Drogą! Idźmy więc przez życie na Jego chwałę i nieśmy miłość dla drugich ludzi! Na tej drodze ciągle pytam Pana jak mogę mu się odwdzięczyć za tak wielkie miłosierdzie... Panie jak, ja grzeszny mogę Ci się odwdzięczyć?! Co mogę Ci dać? Dziękuję i Chwalę Cię tak często jak potrafię! Tak też dotarłem tu i postanowiłem, że spróbuję pomoc innym, braciom i siostrom, moim bliźnim. Spróbuje podzielić się miłością i wiarą. Panie Boże dopomóż! Panie Boże prowadź! Panie Boże błogosław i daj siłę i zdrowię wszystkim którzy tego potrzebują! Boże w dobie prawda, w tobie siła, w tobie życie! Kocha Cię

Celem na ten sezon jest pokonać dystans Ironman 24.07.2016. Do tego wydarzenia się przygotowuje. Przede mną wiele kilometrów i chce żeby każdy był symboliczną złotówką dla tych, którzy potrzebują. Postanowiłem więc pomagać komuś w każdym miesiącu treningu i przebywać minimum 1000 km, pływając, jadać na rowerze i biegnąc. Wiem, że z pomocą Bożą, z wiarą i miłością wszystko jest możliwe!

Proszę was wszystkich o pomoc i wsparcie!

Udało się nam pomóc Zuzi! Zuzia, dostała potrzebne pieniądze na operację!

Inne serca też chcą bić, serce Franka chce bić. Wierzę, modlę się i kocham! Boże pomóż, wszystkim małm duszczką, daj nam siłę byśmy i my mogli dać coś od siebie!

Jezu Chryste, nasz Panie, powiedziałeś nam: "Proście, a dane wam będzie, szukajcie, a znajdziecie, dobijajcie się, a otworzone wam będzie!" (Łk 11, 9).

Proszę więc Panie, prosze o doproczyńców, proszę o pomoc dla serca Fanka. Zbaw jego duszę i zamieszkaj, w jego jakże potrzeującym tego, sercu

Wsparli

20 zł

Anonymous

10 zł

Anonymous

IC XC NI KA
10 zł

Anonymous

IC XC NI KA
10 zł

sergiusz

10 zł

Anonymous

:)
20 zł

Anonymous

Show more

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
Daniel Jakimiuk
Fanciszek Chmielewski
Serduszko Franka
45%
90 zł Supported by 7 people CEL: 200 ZŁ