Zrób Krok dla Eweliny

Closed
Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 120 people
4,200 zł (44.21%)

Jarocin, wielkopolskie

Started: 19 June 2013
Ends: 31 December 2013

Ewelina Szymańska ma 38 lat. Ma kochającego męża i dwie wspaniałe córki: 14-letnią Kasię i 3-letnią Zuzię. To dzięki nim znajduje w sobie siłę, aby pokonywać trudności dnia codziennego. Pomimo przeciwności losu nie poddaję się jest aktywna zawodowo - pracuje jako logistyk.

W lipcu 2010 r. wykryto u niej nowotwór prawej kości udowej, a w sierpniu wycięto guza. Nowotwór okazał się być złośliwy, w związku z tym konieczna była amputacja prawej nogi na wysokości uda.

Po wyjściu ze szpitala Ewelina poruszała się za pomocą protezy tymczasowej, która była bardzo niewygodna i doprowadziła do lordozy. Skórcze mięśni i bóle kręgosłupa utrudniały chodzenie nawet na krótkich dystansach. Ewelina potrzebuje profesjonalnej protezy, która zahamuje powikłania medyczne po amputacji i bóle związane z niewygodą jakiej doświadcza na co dzień.

Dzięki pomocy rodziny i znajomych udało się już uzbierać cześć środków. Obecnie potrzebujemy 9.500 zł, aby zrealizować wspólny cel.

Nasza idea ZRÓB KROK ZOSTAW ŚLAD to nie tylko zbiórka pieniędzy. Chcemy pokazać ludziom, że każdy krok ma znaczenie, szczególnie ten wykonany z myślą o drugiej osobie. Wpłacając pieniądze i kupując wirtualny krok zostawiasz ślad w życiu innego człowieka.

Poprzez różne działania, m.in. zamieszczanie ciekawostek na stronie internetowej, i organizowanie konkursów na facebooku chcemy zachęcić wszystkich do wspólnego zbierania kroków.

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 120 people
4,200 zł (44.21%)