Zbiórka archiwalna
This page may contain outdated information about the Needy
Go to the current cause
Show Hide

Drogi lek dla Zuzi

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 335 people
15,264.10 zł (33.92%)

Zuzia Opolska, 13 years

Boratyniec Ruski, podlaskie

Mukowiscydoza, niewydolność jednego płuca, postępujące zmiany oskrzelowo-płucne, obniżenie wydolności oddechowej

Started: 21 June 2010
Ends: 01 September 2011

Walka z pseudomonas aeruginosa (pałeczką ropy błękitnej) wygrana! Ostatnie trzy wymazy potwierdziły jej brak w organizmie Zuzi.
Według Pani Doktor jest szansa, że pozbyliśmy się jej na dobre. Długie zmagania zakończyły się powodzeniem i naszemu małemu szkrabowi łatwiej się już oddycha.

 
Zuzia czuje się dobrze, choć czasami dokucza jej jeszcze katar. Na razie przyjmuje tylko 2 inhalacje dziennie. Jedną rano z soli hipertonicznej i drugą po południu z Pulmozymą. Dotlenianie na świeżym powietrzu również jej służy.
Ale oprócz tego musieliśmy zakupić odżywki, witaminy, suplementy i wiele innych produktów, które Zuzia musi dostawać codziennie, do końca swojego życia.
 

Dziękujęmy wszystkim za już okazaną pomoc i za dalsze wsparcie w naszej walce z chorobą Zuzi. Chcemy przekazać Wam, że nasza miłość do ludzi rośnie dzięki takim osobom jakimi są Wszyscy Państwo – ludzie bez barier, otwarci w swym sercu i szczodrości, którzy wpisujecie się w słowa św. Ewangelii

"A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” (Mat 25,40)
 
 
Bóg zapłać

Ks. Andrzej Opolski z rodziną

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 335 people
15,264.10 zł (33.92%)