Zbiórka archiwalna
You can donate to the current cause
Current cause progress
1,280,976.23 zł (100.34%)
Donate
Show Hide

Drogi lek dla Zuzi

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 335 people
15,264.10 zł (33.92%)

Zuzia Opolska, 13 years

Boratyniec Ruski, podlaskie

Mukowiscydoza, niewydolność jednego płuca, postępujące zmiany oskrzelowo-płucne, obniżenie wydolności oddechowej

Started: 21 June 2010
Ends: 01 September 2011

Walka z pseudomonas aeruginosa (pałeczką ropy błękitnej) wygrana! Ostatnie trzy wymazy potwierdziły jej brak w organizmie Zuzi.
Według Pani Doktor jest szansa, że pozbyliśmy się jej na dobre. Długie zmagania zakończyły się powodzeniem i naszemu małemu szkrabowi łatwiej się już oddycha.

 
Zuzia czuje się dobrze, choć czasami dokucza jej jeszcze katar. Na razie przyjmuje tylko 2 inhalacje dziennie. Jedną rano z soli hipertonicznej i drugą po południu z Pulmozymą. Dotlenianie na świeżym powietrzu również jej służy.
Ale oprócz tego musieliśmy zakupić odżywki, witaminy, suplementy i wiele innych produktów, które Zuzia musi dostawać codziennie, do końca swojego życia.
 

Dziękujęmy wszystkim za już okazaną pomoc i za dalsze wsparcie w naszej walce z chorobą Zuzi. Chcemy przekazać Wam, że nasza miłość do ludzi rośnie dzięki takim osobom jakimi są Wszyscy Państwo – ludzie bez barier, otwarci w swym sercu i szczodrości, którzy wpisujecie się w słowa św. Ewangelii

"A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili.” (Mat 25,40)
 
 
Bóg zapłać

Ks. Andrzej Opolski z rodziną

Charity collection verified by the Siepomaga Foundation
Supported by 335 people
15,264.10 zł (33.92%)