Biegniemy dla Kuby i Lenki!

Eubioco
organizator skarbonki

Biegniemy, bo dzięki temu możemy pomóc.

Jesteśmy biegaczami pasjonatami, a co niektórzy amatorami :)

Wychodzimy z założenia nie liczy się czas :) liczy się cel :)

Biegniemy dla Leny i Kuby, których oprócz tego, że zmagają się z chorobą łączy jeszcze to, że oboje mieszkają na Warmii i Mazurach.

Kuba   Kuba jest chory na reumatoidalne zapalenie stawów i niedoczynność tarczycy. Rodzina boryka się z trudną sytuacją życiową oraz materialną. Jakub wychowywany jest jedynie przez mamę, po tym jak jego tata zmarł tragicznie w 2012 roku. Mimo stałego źródła dochodu, wydatki związane z leczeniem chłopca powodują ciągłe braki finansowe. Pomóżmy rodzinie dając jej nadzieję na lepszą przyszłość.

Lenka      Lenka urodziła się w 2010 r. z Zespołem Beckwitha-Wiedemanna, genetycznie uwarunkowanym zespołem wad wrodzonych, charakteryzujący się przerostem języka, przepukliną pępkową i nadmiernym wzrostem. W 2011 i 2014 roku przeszła zabieg pomniejszenia języka. W 2012 r. zdiagnozowano u niej nowotwór nerki. który natychmiast usunięty, po czym dziewczynka przeszła długą chemioterapię. Jest pod stałą opieką logopedy, kardiologa, nefrologa i onkologa. Ze względu na przerost połowiczny ciała Lena uczęszcza na rehabilitację. Choroba Leny jest dużym obciążeniem dla budżetu rodziny. Dzięki dużym staraniom rodziców dziewczynka jest bardzo bystra i rezolutna, rozwija się bardzo dobrze – lubi malować, grać w gry planszowe i aktywnie spędzać każdą wolną chwilę.

Czekamy na Was na maratonie :)

Liczymy na Wasz doping i wsparcie.

Do zobaczenia na trasie.

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

życzę zdrowia dzieciom, a biegnącym dobrej formy i pogody
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Dobiegnijcie tylko :P
40 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
100 zł

Anonimowa Pomagaczka

trzymam kciuki!
30 zł

Anonimowa Pomagaczka

Do zobaczenia na mecie :)
50 zł

Anonimowa Pomagaczka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
123%
2 463,33 zł Wsparło 29 osób CEL: 2 000 ZŁ