Do bólu nie można się przyzwyczaić... Proszę, pomóż mi!

Eugeniusz Jachowski
Zbiórka zakończona

Do bólu nie można się przyzwyczaić... Proszę, pomóż mi!

Cel zbiórki:

Operacja kręgosłupa

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Eugeniusz Jachowski, 74 lata
Bielsko-Biała, śląskie
Przepuklina kręgosłupa, rwa kulszowa
Rozpoczęcie: 14 Lipca 2021
Zakończenie: 31 Października 2022

Opis zbiórki

Przeżyłem wiele lat. Za mną mnóstwo tych dobrych i tych trudnych chwil, ale to nie znaczy, że już wystarczy, że mniej we mnie woli walki. Chęć życia nie zna wieku. Będę walczył, chcę walczyć, mimo że brakuje mi sił...

Mam 72 lata, ale jeszcze niedawno byłem energicznym i sprawnym człowiekiem. Żyłem powoli i realizowałem swoje marzenia, wszystko to, co przez całe dorosłe życie odkładałem "na potem". Dziś modlę się tylko o wytchnienie, o to, by wreszcie przestało boleć. 

Zmagam się z przepukliną kręgosłupa, do której ostatnio dołączyła rwa kulszowa. Ból nie odstępuje mnie o krok. Nie daje o sobie zapomnieć, nie daje normalnie funkcjonować. Nie mogę się do niego przyzwyczaić, nie mogę tak żyć!

Moje problemy pogłębiają się, stwarzając poważne zagrożenie zdrowia, a w przyszłości życia. Już nie jestem w stanie samodzielnie funkcjonować, a będzie tylko gorzej. Muszę działać szybko! Pomóc może mi tylko operacja! Mimo że tak bardzo potrzebna, nie jest refundowana. Mam 72 lata, mnóstwo marzeń, ale nie mam takich pieniędzy, by uratować swoje zdrowie... Jest mi strasznie ciężko, jednak dziś nie mam innego wyjścia i muszę prosić Cię o pomoc!

Obserwuj ważne zbiórki