By poczuć wolność na nowych czterech kółkach!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 511 osób
20 263 zł (100,24%)
Zbiórka na cel
zakup wózka inwalidzkiego elektrycznego

Ewa Tomczak, 32 lata

Łódź, łódzkie

Dziecięce Porażenie Mózgowe czterokończynowe

Rozpoczęcie: 30 Kwietnia 2019
Zakończenie: 13 Lipca 2019

Nie mam słów, by podziękować za Waszą dobroć i wsparcie w tej trudnej sytuacji! Zbiórka była dla mnie niezwykle emocjonująca, ale dzięki zaangażowaniu mnóstwa dobrych osób udało się uzbierać środki na mój wymarzony wózek. Na wózek, gwarantujący mi niezależność. 

Jestem niezwykle wdzięczna! 

Szczególne podziękowania należą się: 

mojej przyjaciółce Aleksandrze Michalak za ogromne zaangażowanie w promowanie zbiórki i wiarę w to, że się uda. Kasi Majchrowicz (www.siepomaga.pl/wozekdlakasi) za dzielenie się swoim doświadczeniem i podtrzymywanie na duchu.

Sieci kin Multikino. stronom na Facebooku Beka z Klanu <3, "Myślę jedno, mówię drugie, robię trzecie - jestem kobietą", fanom Miłozwierza, pracownikom MPK Łódź, społeczności 33 liceum ogólnokształcącego w Łodzi,  młodzieży ze stowarzyszenia "Młodzi dla Młodych - Rampa" z Pabianic, firmie szkoleniowej "Rusta" piosenkarce Dorocie "Fali" Frontczak - Fiedorowicz, raperowi Dobromirowi Makowskiemu, youtuberce Arlenie Witt, dziennikarzowi Szymonowi Hołowni i uczestnikom akcji "Simon Says", Staszkowi - Fistaszkowi i jego fanom,  artyście Łukaszowi z Bałut, aktorce Katarzynie Bujakiewicz, autorce Dorocie Schrammek i fanom jej książek.

Księżom: Michałowi Misiakowi,  Markowi Bałwasowi, Piotrowi Kosmali, Jerzemu Gagule SAC i Grzegorzowi Kramerowi SJ.

Blogerom:  Agacie Chachurskiej, Piotrowi Żyłce i Mateuszowi Ochmanowi.

Dziewczynom z grupy "Dzielne Panie Domu" oraz "Gruba i Szczęśliwa" a także każdemu, kto dołożył swój grosz albo udostępnienie do tego, że moja zbiórka zakończyła się powodzeniem. 

Obecnie czekam, na dostosowany do moich potrzeb wózek, dzięki któremu moja niepełnosprawność nie będzie już tak dużym problemem. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

Ładuję...

200 zł

Multikino

40 darowizn na tę zbiórkę, ostatnia
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 511 osób
20 263 zł (100,24%)