Tak bardzo chcę wykorzystać szansę daną mi przez los...

Ewelina Chmielewska
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja Słoneczko
Ewelina Chmielewska, 45 lat
Chocianów, dolnośląskie
Mózgowe Porażenie Dziecięce
Rozpoczęcie: 13 Czerwca 2019
Zakończenie: 29 Sierpnia 2019

Rezultat zbiórki

Chciałabym serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że zbiórkę udało się zakończyć! Na przełomie września i października 2019 roku odbyłam turnus rehabilitacyjny w Cieplicach. Każdemu, kto sprawił, że udało mi się tam spędzić bardzo owocny czas - dziękuję!

Świadomość, że w tej trudnej walce, walce o sprawność, nie jestem sama, dodaje wiary w to, że moja przyszłość będzie naprawdę dobra!

Ewelina Chmielewska

Opis zbiórki

Mam na imię Ewelina, mam 41 lat i jestem niepełnosprawna od dnia swoich narodzin – zmagam się z dziecięcym porażeniem mózgowym, poruszam się o kulach, na wózku również.

Obecnie jestem po operacji prawej nogi – lekarze zoperowali moją kość udową oraz kolano. Operację przeprowadzono w prywatnej klinice i musiałam za nią zapłacić – co było możliwe, dzięki wsparciu dobrych ludzi. Teraz, po operacji, aby uzyskać efekt, konieczna jest intensywna rehabilitacja, za którą również muszę zapłacić. Operacja miała na celu uwolnić moje ciało od przykurczów i towarzyszącego mi każdego dnia bólu.

Proszę o pomoc – szansą na walkę o sprawność jest dla mnie turnus rehabilitacyjny. Wyjazd zaplanowany został na wrzesień 2019 roku. Wierzę, że z Waszą pomocą będzie możliwy!

Ta zbiórka jest już zakończona. Wesprzyj innych Potrzebujących.

Obserwuj ważne zbiórki