Akwarium - jedyne osiągalne marzenie

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 osób
1 800 zł (100%)
Zbiórka na cel
Zbiórka pieniędzy na nowe akwarium

Kraków, małopolskie

Ostra białaczka limfoblastyczna

Rozpoczęcie: 18 Grudnia 2013
Zakończenie: 2 Stycznia 2014

17-letni Wojtek z Krakowa zmaga się z ostrą białaczką limfobastyczną. Jednym z jego marzeń było posiadanie akwarium we własnym pokoju, które by go uspokajało i cieszyło oko. Wojtek spędza prawie cały czas w swoim pokoju. Chłopiec od dawna interesuje się biologią, a szczególnie rybkami. Marzenie Wojtka spełniło się podczas marcowej Podróży Spełnionych Fantazji, w której towarzyszyły nam wolontariuszki z Kanady.

70-litrowe akwarium wraz z pełnym wyposażeniem i szafką zostało dostarczone do Wojtka kilka dni wcześniej przed naszą wizytą. Chłopiec wspólnie z rodzicami podłączyli wszystkie przewody do filtrów oraz wlali wodę.

Wolontariuszki przywiozły resztę potrzebnych rzeczy – rybki, roślinki, jedzenie oraz płyny do utrzymania czystej wody. Wojtek bardzo cieszył się z wielu kolorowych rybek. W akwarium znalazły się również trzy zielone żaby.

Wojtek był ciekawy jak wygląda życie nastolatków w Kanadzie. Wypytywał dziewczyny o ich zainteresowania. Sam jest ogromnym kibicem Wisły Kraków. Ma kilka koszulek z autografami piłkarzy oraz uważnie śledzi rozgrywki Ekstraklasy. To była bardzo miła wizyta

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do spełnienia marzenia Wojtka.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 28 osób
1 800 zł (100%)