Fit Muffinki od Paulinki

Anonimowa Pomagaczka
organizator skarbonki

Paulinka Tężycka

Kochani! Nowość na rynku!

„Fit Muffinki od Paulinki” w nielimitowanej ilości!

Ile razy pomyślałeś/-aś: „Czas zrezygnować ze słodyczy…? Od dziś nie jem słodyczy!” Mam dla Ciebie idealne rozwiązanie! „Fit Muffinki od Paulinki”!
Muffinki o smaku… satysfakcji, satysfakcji z pomagania! Te muffinki będą na niby, ale Twoja pomoc będzie PRAWDZIWA, REALNA!
Moje muffinki są totalnie fit 0% kalorii, skusisz się? Zatem, do dzieła!

Paulinka Tężycka

Za każdym razem, kiedy poczujesz, że masz ochotę na „coś” słodkiego pomyśl, jaka byłaby to muffinka? Ta z kremem, owocami czy polana czekoladą? Już wiesz, jaką chcesz? To teraz możesz ją zjeść, ale tak na niby, ok? Prawda, że pyszna, a do tego 0% kalorii!
A teraz pomyśl, ile mogłaby kosztować, 5, 10 zł? Zdecyduj sam i proszę, przekaż tą kwotę na moją operację.

Urodziłam się z jedną krótszą nóżką i już wkrótce różnica między moimi nóżkami będzie wynosić 20 centymetrów. Wyobraź sobie, że Twoja noga kończy się w połowie łydki… tej drugiej ☹. Proszę, pomóż mi tego uniknąć!
Na razie jestem mała, chcę stanąć na nogi, chcę biegać i skakać, chcę jeździć na rowerze i założyć wrotki, mam mnóstwo planów, a do ich spełniania – potrzebuję Ciebie. Pomożesz mi?

Paulinka Tężycka

Przede mną kilka operacji mających na celu wydłużenie mojej nóżki. Datę pierwszej operacji mam już wyznaczoną na czas, gdy skończę 2 latka. Czasu jest już niewiele, a potrzebna kwota na operację to aż 500 000 zł.

Kupując „Fit Muffinki dla Paulinki”, pomagasz Mi stanąć na własne, RÓWNE nogi. Sprawisz, że będą biegać, skakać, być po prostu taka jak inne zdrowe dzieci. Jak wszystko się uda, kiedyś na własnych nóżkach przyniosę Tobie Twoją Muffinkę. Słowo!

Znasz innych, którzy chcą być fit i liczą kalorię, a mają ochotę na coś słodkiego? Zaproś ich na wspólne „Fit muffinki od Paulinki” i udostępnij ten post, niech oni też się dołączą!

P.S. "Fit Muffinki od Paulinki" możesz kupować każdego dnia, mam je w nielimitowanej ilości.

Dla Ciebie to TYLKO muffinka, a dla mnie SZANSA na RÓWNĄ NÓŻKĘ.

Wasza Paulinka ❤

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
64%
6 433 zł Wsparło 696 osób CEL: 10 000 ZŁ