Okno na świat

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 53 osoby
3 000 zł (100%)

Hermanowa, podkarpackie

Rozpoczęcie: 27 Kwietnia 2012
Zakończenie: 29 Grudnia 2012

W oddziale rzeszowskim udało się spełnić kolejne marzenie. Tym razem gwiazdą dnia, była Marysia, której marzeniem było dostać komputer stacjonarny.

Marzenie spełniła osoba, która pragnęła pozostać anonimowa jednak pan razem ze mną spełniał marzenie w domu Marysi. Razem ze sponsorem przyjechaliśmy do domu marzycielki. Zaskoczona wizytą nie typowego gościa, początkowo Marysia, była troszkę skrępowana jednak bardzo szybko dołączyła się do pomocy przy instalacji komputera, dmuchając nasze fundacyjne balony. Po zakończeniu ustawiania sprzętu odbyła się pierwsze włączanie komputera, która przebiegła pomyślnie. Później wszyscy razem zasiedliśmy do wspólnego stołu, posilić się kanapkami oraz słodkimi podarunkami od sponsora.

Marysia bardzo cieszyła się z otrzymanego komputera, która posłuży jej jako pomoc w zadaniach domowych jak również w zabawie. Marysia lubi bardzo śpiewać, więc za zebrane pieniądze na siepomaga w komplecie z komputerem otrzymała zestaw karaoke dziki któremu będzie mogła doskonalić swój wokal. 

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 53 osoby
3 000 zł (100%)