Na huśtawce marzeń

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 23 osoby
430 zł (10,75%)

Opole, opolskie

Rozpoczęcie: 15 Kwietnia 2012
Zakończenie: 22 Lipca 2012

Niedziela 21 października już od rana zapowiadała się pracowicie. Fundusze zostały zebrane, jednak spełnienie marzenia Patrycji na tym się nie skończyło. Potrzeba było dużo czasu, aby deski i gwoździe nabrały kształtu upragnionego placu zabaw.

Punkt 13:00 ekipa zjawiła się w domu dziewczynki. Miejsce na plac zabaw dawno zostało wybrane, więc panowie od razu zabrali się do pracy, aby zdążyć zanim zapadnie zmierzch. Patrycja cały czas nadzorowała pracę, jakby nie mogła uwierzyć, że jej marzenie właśnie się spełnia.Po kilku godzinach skręcania i przybijania na podwórku stanął drewniany domek, a obok niego huśtawki i zjeżdżalnia.
Patrycja była tak zadowolona i szczęśliwa, że od razu zaczęła oglądać swój własny plac zabaw z każdej strony, sprawdziła czy wszystko jest jak należy, czy huśtawki dobrze działają, a w domku jest wystarczająco dużo miejsca do zabawy. Okazało się, że ekipa spisała się na medal, a uśmiech nie schodził z twarzy marzycielki. O chorobie też zapomniała… chociaż na ten jeden wieczór.

Teraz Patrycja będzie mogła przenosić się w świat marzeń, gdy tylko będzie chciała. Wystarczy, że spojrzy za okno, żeby mieć pewność, że marzenia się spełniają. I dzięki temu jej wiara w spełnienie największego marzenia – zdrowia, oczywiście – nie osłabnie.Dziękujemy wszystkim, którzy wierzą w uzdrowicielską moc marzeń!

Pomogli

Ładuję...

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparły 23 osoby
430 zł (10,75%)