Fundacja Siepomaga

Fundacja Siepomaga
209 Stałych Pomagaczy
Pe Żet
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Monika Urban

E-mail fundacja@siepomaga.pl

Telefon 61 278 77 88

Lokalizacja Poznań, wielkopolskie

Fundacja Siepomaga powstała, by osiągać to, co na pierwszy rzut oka wydaje się niemożliwe. Ratujemy życie i zdrowie, które wyceniono na kwoty niemożliwe do osiągnięcia przez Potrzebujących.  

Prowadzimy pierwszą i największą w Polsce platformę pomagania Siepomaga.pl. Każdego dnia otwieramy Internet na działania charytatywne, szukając coraz to nowych pomysłów na pomaganie potrzebującym. Naszym celem jest stworzenie największej społeczności ludzi wrażliwych na bliźnich i zwierzęta, dla których pomaganie będzie wpisane w codzienność.  Prowadzimy działania zmierzające do gromadzenia środków finansowych poprzez zbiórki pieniędzy organizowane w sieci, przy pomocy portali społecznościowych, na cele godne poparcia społecznego.

Propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.  Stoimy na straży mądrego pomagania i przeciwdziałaniu nadużyciom. Wkładamy dużo wysiłku nie tylko w promocję, ale również weryfikację celów. Uwidaczniając środki zebrane propagujemy transparentne pomaganie. Przy wypełnianiu naszej misji nie jesteśmy sami. Współpracujemy z kilkuset organizacjami pozarządowymi. 

Wierzymy, że hasło, którym się kierujemy: Razem wielką mamy moc! na stałe zagości w sercach Pomagaczy i będzie zachęcało coraz więcej osób do pomagania. 

Wsparli

25 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizna przekazana przez skarbonkę Milosz Wański
100 zł

Seba i Paula

Darowizna przekazana przez skarbonkę Krystian Mujta
20 zł

Majlo

Darowizna przekazana przez skarbonkę Mariusz Gauden
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizna przekazana przez skarbonkę Agnieszka Sokołowska
50 zł

Michael

Darowizna przekazana przez skarbonkę Marcin Pawłowski
70 zł

Anonimowy Pomagacz

Darowizna przekazana przez skarbonkę Mariusz Gauden

Pokaż więcej

Sprawozdania

209 Stałych Pomagaczy
Pe Żet
10 zł miesięcznie