Świadomie pomagam

Szanowi Państwo,
2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Z tej okazji w Kołobrzegu, jak i w wielu miastach Polski, odbędzie się wiele happeningów i ciekawych wydarzeń uświadamiających, czym tak naprawdę jest autyzm.
My jako Fundacja zdajemy sobie z tego doskonale sprawę, mamy świadomość potrzeb tych ludzi, jak i kosztów rehabilitacji. Wiemy jak pomagać i komu. Wiele osób potrzebuje funduszy na diagnozy, na terapie, zajęcia dodatkowe, które niestety nie są refundowane.


Pokażemy, że autyzm jest zaburzeniem, z którym przy intensywnej opiece można zwyczajnie żyć. Jednak aby tak się stało, potrzebujemy Państwa wsparcia. My jako Fundacja zdajemy sobie doskonale sprawę z potrzeb tych ludzi, jak i kosztów rehabilitacji. Wiemy jak pomóc i  komu.

Z tej okazji w dniu 2 kwietnia odbędzie się wiele ciekawych wydarzeń, których uwieńczeniem jest koncert zespołu UNIVERSE. Jeśli nie możesz być z nami w ten dzień, wesprzyj nas choćby minimalną wpłatą. My ją dokładnie obejrzymy, zanim przekażemy w najbardziej potrzebujące ręce.

Pozdrowienia z szumem bałtyckich fal!

0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 3 000 ZŁ